Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Van eladó első fém-fékcsővem full radiális fékes gixerre. Sokáig használtam, jól teszi a dolgát.
Ár: 9000Ft.
Ja...........de csak a sárgafekete.............viszont cápa leszarozta..............hátha a többi jobb neki.
Nekem tökegyformák úgyhogy dosztmindegy.
Mert a K5 1000 a legjobb nem?
Csak tudnám mé nem komplett csomagban veszed a K8-8-10 mittoménmit mé darabról-darabra............így drágább.
A versenymotorokon nem véletlenül csinálják ezt. Úgy fest az enyém is versenymotor akar lenni.
Megfúrod és sasszeg,amúgy simán kitekered.
Szerintem ha berögzítőzném a betétcsavart azt többé nem tekerném ki. A többinél jogos.
A szó amit keresel menetrögzítő
Ezt nem érti meg cápa, le kell dobni a régi 6 dugósokat a picsába. Nálam is találsz egy balost, még egy 125-ös motorra se tenném fel
Az R1 fék jó gyárilag is kár köpködni.
Utólag már ki tudja. Nem állíthatom, hogy nem. Azok után, hogy már a fékbetét rögzítőcsavar is ki tudott repülni én nem csodálkozok semmin. Lábtartó is már lazult le, kipufogó is. Néha ellenőrizni kéne a dolgokat csak hát dög vagyok.
az komisz lemaradt az anyja?
Jobban jártál nálam így is. Én vissza tettem a GSX-R kart nagy boldogan és két hét múlva elhagytam menet közben.
egy próbát megért, amúgy sem volt hibátlan, direkt erre a célra szereztem. Kb fél évet bírt ki
Mit tudom én hogy hívják. Ami axiális konzolból radiálisat csinál.
Ez a merolegesito valami vasutas szleng?
Vazz. Amikor kivágsz egy merevítőt olyankor nincs olyan baljós sejtésed, hogy nem véletlenül volt betéve gyárilag?
Ennek örülök. Ezek szerint a diagnózisom helyes volt. Nyereggel együtt lett volna jó, de nekem ugyebár nem volt radiális a csizma. A Sedu-féle merőlegesítő agyrémet meg inkább kihagytam. Most K8 elejjel jó lesz. Megjavítom a Csobánka szintidőt.
Azt biza, a jobboldali merevítést a lámpa mögött. És ha megcsináltad volna eltört volna középen a konzol a rázkódástól
Amugy tenyleg kurvajo,kiesnek a szemeim akkorat fekez,pontosan adagolhato,kis kezerovel talan tul harapos is picit,igy inkabb a tovenel fogom ketujjal.
Bar negydugos radialis nissin feknyergekre van kotve.Ebc hh betettel.
Azt csak akkor csináltam, mikor már úton voltál hozzám. Előtte ki volt polírozva, de tudván, hogy a Tiéd lesz javítottam a lelkiállapotomon egy reszelővel.
Siman jo.....semmi baja,hacsak nem az a gany munka amit a karral muveltel.
Már nem emlékszem pontosan de úgy rémlik nekem ehhez a konzol jobb szarvát kellett volna levágnom. Ilyesmit nem gányoltam.
Úgy sem vált be, mivel alul meghagytam a 6-dugóst és úgy megnőtt az "áttétel", hogy takony lett az egész. Meg mondom, az egész nem tetszett sehogy. Eladtam inkább Zoli-nak, most ő próbál szabadulni tőle.
Én egy fejidomtartóból kivágtam azt a részt ahová beleért a kar
Az. De már mindegy, mert az R1 pumpám már Zoli32-nél van, nekem meg ott a gyári K8 pumpa és minden. Egy darabig jó lesz. 2:00:00-ig ugye gumi sem kell, tehát ezen nem fog múlni semmi.