Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint volt alapja azoknak a kijelentéseknek, hogy a GSX-R-ek fékje gyárilag nem éppen világbajnok. Volt hova javítani.

K8 1000 első fékek is érintettek voltak? (És vajon az amerikai modellekre is érvényes? )
igaz nekem k5 600 van nem pedig 1000, nekem is cserélték a visszahívásos cuccban amit kellett, de tényleg fényévekkel jobb lett a fék ;)
Mentem egy K5-el miután le lett cserélve gariba a munkahenger. Nemtudom miben más az ujabb, de a szemem kiesett olyat lassult.
Köszönöm urak akkor meggondolom hogy belevágjak,túl sokat nem szánnék rá.
Nálam megérte a fáradozást, igaz kiegészült fém fékcsővel és 5.1-es folyadékkal. Tetszett goldfren s33-as betéttel, de mégjobban ebc hh-val.
Ha tényleges eredményt akarsz akkor R1 fék alulra felülre + fém fékcső...
Köszönöm a válaszod,kérdés a fék jobb lett?A k3-mon alul már radiális csak fent nem,ezért gondolkodtam rajta.Üdv
Szerintem a kapcsoló stimmel. Nekem a K2-re ment a K5 600-é. Annyi baj volt vele, hogy teljesen balra fordítva a kormányt beleért a fejidomkonzolba és befékezett. K4-re tett ismerősöm radiális pumpát, nála is megvolt ez a jelenség. Megfordulásnál kell vigyázni, amúgy az életben nem fordítod teljesen balra (se jobbra)
Sziasztok!Hozzáértökől kérdezném hogy a k5 radiális elsö főfékhengerét össze lehet hozni a k3 féklámpakapcsolóval különösebb gond nélkül,vagy nem csereszavatos a kettő?Mert lenne egy ilyen alkatrész és kicserélném csak féklámpa kapcsoló nélkül árulják.Üdv
Úgy mondta a cimbi, h 300-ba hozta el.
De neki csak a blokk kellett belőle...
de betyár egy tákolmány volt az, egyről beszélünk
350-be hirdették, ha jól emlékszek, még én is gondolkoztam rajta, de talán ha 2-t adtam volna érte Mennyibe sikerült neki, ha szabad tudni?
Azt éniiiis.
És összetörték, és egy Dorogi haver vette meg...
láttam egy ilyen csodát, k3-asra rárakták a 04-06 r1 dobjait..
Már agyaltam sokszor, h hogyan lehetne 2 kipufogósra megcsinálni.
Akkor legalább megsüketülnék egyformán...
Így is a balt fordítom mert arra még hallok
Az a tuti jobb fül süketség...
max ez a verzió, de ez is a feketedobozra csatlakozik...
Nekem tetszik a 2 kipus is. Ha mész vele, full sztereó...
Én is fent értettem. Sportmotorra 4-2-1 való. És kell neki a fordulat.
közepes fordulaton. Fent jobb az 1 cső.
Attól van jó ereje a motorodnak.
Ezek a dupla csövek olyan idétlennek tűnnek nekem
Élőben nem rosszak,de nekem is sokkal jobban tetszik minden téren a Bodis amit helyette raktam fel
Ezzel is az a bajom, hogy nem tetszik ))
Ez viszont annál inkább
Nekem meg vannak még az Akrapovic Gp dobok az Y-al