Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes.
Nem fér el a felső pumpa. Illetve nem tudom, hogy akinek elfér az miben alkuszik meg. Vagy a kormány-határolót mókolja meg, vagy nem zavarja, hogy belefejel a kar az idomtartó vasba. Én egyiket sem akartam beáldozni egy olyan fékkarért, amit satupad nélkül tudtam hajlítani kedvemre, kézzel.
Ja amúgy van egy ZX-10R 08' felső fékmunkahengerem. De nem hiszem, hogy eladom.
Bontott 04-08 R1, kis bűvészkedés és szuper féked van.
Komplett elejét megvettem, minden rajta van. Köszönöm, nem kérem.(Legalábbis most. Majd ha valami letörik, vagy lerepül még aznap hívlak majd, ne aggódj. )
Ha ilyen nagy horderejű az akció, akkor nem rentábilis saját zsebbre játszanom vele. A fékrendszert úgyse nagyon használom, nem ér nagy veszteség.
Van gixxer felső mh-m ha kell. Már a javitott. Originál. Ki sincs bontva!
Nekem a fejidomkonzoltól nem fért el, pedig a pöcköt már lereszeltem róla. Nem kell ingyen se. Add el Sedunak, ő meghirdeti harmincé'.
Az enyém Angol forgalmis így nem tudom,hogy Magyarországon foglalkoznak e vele. Egész eddig azt hittem,h a K9-et már normális fékkel csinálták és annak nincs ez a garancia csere.

Joaz.Ismerd.
R1 fingom nincs milyen evjarat felso munkahenger.
Nekem a plexitol nem fer el.
20 ert tied lehet.
Mi van, buzi vagy?
Vegye mar egy R1 felsot.
Rá-e? :D akkor én biztos szexin mosolyogtam a pultos nénire mert mindent cseréltek eleve fullos csomagot kaptam. azt mondták, hogy nem minden motor kap ilyet, van ahol csak részegységeket cserélnek. ha ő hazudott én is!
felső fékmunkahenger, fékfolyadék tartály, gázbovden, fékcsövek, fékolaj ( mondjuk szar lett vna ha vízzel töltik fel ) nekem ezeket cserélték.
De arra azért mód felett kíváncsi lennék, hogy végül is melyik az az alkatrész, amit ilyenkor lecserélnek. Illetve, hogy ha én rendelek olyan alkatrészt (gyárit, cikkszám szerint) akkor én javítottat vagy régit kapok?

Mondjuk amilyen szar fék helyett teszem be a K8-ét, én megváltásnak fogom érezni, bármilyen is legyen a másik.
Ahogy a Norbi mondja. Nyersz egy gúnyos kacajt!
bemész a legközelebbi suzuki szervizbe a forgalmival,és megnézeted hogy nem e cserélték már,ha nem akkor kapsz időpontot,nálunk most az extra csere a menő,abban cserélnek kuplung és gázbovdeneket is,de arra rá kel tolni valamennyit
Ez a garanciás fékmunkahenger csere,hogy működik?
Akkor megint sírnom kell, hogy szánjanak meg.
forgalmi alapján nézik. alvázszám/motorszám :D
szóval szerintem sanszos
nekem is vinni kell
Köszi. Szerinted, USA K8 1000 fékkel (K1-be szerelve) érdemes valahol kopogtatni? Vagy elhajtanak a francba?
2003 dec. 03. és 2013 jún. 20. között gyártott modellek, ami a gyakorlatban GSX-R600 és GSX-R750 esetében a K4-től L3-ig terjedő modelleket, GSX-R1000 esetében K5-től L3-ig terjedő modelleket érinti.
Én csak a visszahívásos sztoriban voltam érintett
ebben azt tudom, hogy 600/750 2004-től 2013-ig 1000 pedig 2005-től!

Én mikor voltam vele Suzi szervízben akkor kérdeztem a szerelőt aki cserélte, azt mondta, hogy ez a legújabb cucc amiket már ráraknak a motorra. Azóta nekem tényleg teljesen más a fék pedig fém fékcsövem sincs. bár cserélték az is újra, igaz gumira de cserélték.