Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja most nézem az adatlapodon, ovál dobjaid vannak.
Wow az jó ár!

És ez mostanában volt?
Neked is triovál dobok, mert sima dobot megcsinálnák szinte mindenki de a trioválhoz speckó hajlitó kell, azt mondta az egyik kipufogós srác.
Nekem janodob a 2 palástot rozsdamentesből a Tl-re újra gyapotozva összerakva 25-t megcsinálta
Egyet felhivtam számára nem megoldható, a második pedig csillagászati árat mondott. Ezért érdeklődök.
Jelenthet ez gondot bármelyik kipufogósnak? (Ha igen, az mért kipufogós?)
Köszi!

Holnap felhivom őket.
Janódob.
Az a baj nem elvágni kellene, hanem csinálni kompletten egy újat...

Elvágás nem gond nekem se :-)
Én régebben a Raptorossal vágattam el a triovál Yoshimurát.
Tudtok ajánlani kipufogóst aki megbirkózna egy triovál yoshimura palást cseréjével?
Így van, egyetértek! És meg is nézem most nem rémlik remélem tényleg nem lóg bele a fehérbe...
Ha a fehér rész nem sérült akkor annak a vonalában leragasztják és a kéket telibe fújják és aztán az egészre új lakk réteg megy. Az a baj,h jó festékkel és jó festővel az nem 5-ezer lesz. De mindenféleképp fújasd meg,mert így elrontja az egész összképet.
Hát ha nem kell telibefújni akkor nem kerülhet túl sokba persze szakembere válogatja.
Egyébként meg arról van szó, hogy ez egy minimális sérülés ami könnyen összejön. Eldől a motor puff. Felpattan egy nagyobb kavics puff. Elcsapsz egy verebet puff. Minden karcolás miatt új idomot venni értelmetlen dolog.
Kivétel ha van egy bontós ismerősöd aki ellát ilyen jótanácsokkal és szaré hugyé megveszi tőled a karcos idomjaidat. Akkor jól jár!
Oké srácok nem vok sértődős... Zavar a dolog nem eszeveszettül de meg akarom csináltatni kérdés, hogy azt a ködölést jól meg tudja e csinálni a fényező bár jó fényezőhöz kell vinni azt kétlem mondjuk h 5000ből meglesz de úgy legyen. Akkor nekifutok erről az oldalról is. Azért akartam igazából mert baszták már el motoromat rendesen szín téren. Nem vok am analfabéta és lehet normálisan is beszélni velem megfogadok minden tanácsot szívesen azért vagyok itt...
Ennyivel kár foglalkozni is.
Ne haragúdj de ezt a postot látva rögtön ez jön ki belőlem:
Hülye vagy bazmeg? Ennek semmi baja! Jó fényező max. 5000Ft-ért eltünteti. Ha egy matrica sarka feljön akkor is "új" idomot veszel majd?
Még egyszer bocs de ekkora ökörséget régen hallottam.
Akki ezt tanácsolta az......
Hát azt kétlem.
Esetleg nincs valakinek feleslegbe vagy tud valakit akinek van eladó fejidom a lámpás idomról beszélek nem kell hozzá se lámpa sem index se plexi csak az idom. Az enyémnek sérült a festése a bal oldalt, és azt ajánlották jobban járok ha veszek egy másikat ezt meg eladom így.
suzuki gsxr1000,k6-k7 üléspúp eladó fekete színben.ár 10000ft,posta megoldható
Eladja egy ismerősöm, ismerem a gépet, minden állítás VALÓDI a kiírásban!
Eladó DIXERKE
13875-ös hozzászólás, RK 530 GXW... nekem elszakadt, másnál bírja. Szerencse fia vagyok
Utána DID lett, még bírja
GSX-R 1000 K9-L0-L1 Bódis slip-onok eladók katalizátor kiváltó Bódis Y-al együtt, nagyon szép állapotban! Csak telefonon keress! 30 938-0652
Most cserélem le a láncot. 530 -as D.I.D bírt kb 20 ezret.
Nem bírta az egykerék próbálgatást.
Ó vazz... muszáj? Így is meg kell ölni a motort, hogy valami legyen, Neked a +2 hiányzik mint egy talicska aprómajom. Lehet, hogy én is kinyírtam már a láncot, abban is van 20+. Majd csekkolom.