Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néztem én is. A közepén jó lesz nekem...
Valszeg úgy lesz...
Itt a teljesítményre gondoltam nem az egykerekezési hajlamára...
anyit menni fog.......de az óra 299-et fog mutatni
Ha 165Le meg lesz keréken az már jónak számít egy K5-től. Ami a fölött van az már mind komolyabban piszkálva van.
Az a bevett szorzó szerint 195.5 LE főtengelyen. Azzal azért itt (http://www.agomotors.hu/websho... ) egyértelműen a felső házban lennél.
Óra szerint, vagy valójában. Óra szerint 240-nel is fent lesz az eleje ezzel az összeállítással. Hogy megy-e majd egyáltalán 170-et, az viszont kérdéses.
Akkor vidd a Pro-Techbe.
besza-behu... az tuti...
-2 +3 + bódis+elektronika... Sírnék ha 170 le alatt lenne keréken...
Bocs, 525 d-ről van szó... Alap 177 paci + chip (ami kb: 50-60 le...)
Nem akartam vitát kirobbantani, csak beszélgetünk. 300 köbcentit nyilván semmivel sem lehet pótolni. Áttétel rövidítéssel, tuninggal, meg gyors kanyarokkal lehet a hiányokat pótolni valamennyire. Már ha a másik motoros engedi. Eddig akivel találkoztam az engedte. Ismerek olyat, aki nem engedi, de vele nem motorozok, mert agybeteg.
jó az 525i benzines........de nem enyire
Na, ha kész lesz az 1000-resed vidd 1 rendes kört a srácot...
Én + olyat hallottam már tőbbször is, hogy 1000-es sportmotort legyorsul egy 525-ös bömös... (nem álló helyzetből hanem menet közben)
majdnem betyartammmm... a röhögéstöl, de a csóka hajthatatlan volt ezügyben... Nem engedett az igazából...
vagy nem is volt.
Teljesen igazad van!
Én a barátomról írtam ezt, akinek K5 Busája van. Vele szoktunk bohóckodni, a Cápa is ismeri.
Kanyarokban szar, de ez egyértelmű.
Sztem ez nagyban pilóta függő , és attól is függ szerencsétlen éppen milyen lelkiállapotban van.
cápának erősebb motor kell nem érted Jön a karácsonyi legóm:
Miért durvább a Busa mindenképpen?
Én azt vettem észre, h csak egyenesben megy jól. Kanyarokban, kigyorsításnál, alul szokott maradni...
Kellemes Ünnepeket!
Mert szar gumi volt rajta...
Hát nem láttad amikor ott volt velünk a Lac? Egész jól tudta tartani a lépést...