Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oszikám ez jó az enyimbe? K2 600-ból lett kiszedve
ezt
Ki kell húzni a madzagot az ECM csatiból és nem fog világítani...
Most nem fog kelleni, legfeljebb tavasszal. Ha még meglesz, akkor majd elugrok érte. Köszi!
cápa kell egy ajándék tapadós 200-as hátsó gumi?
Sziasztok. Srácok nincs véletlenül valakinek GSXR1000 K4 hez egy hibátlan szép állapotú farokidomja? Ha lenne dobj egy képet róla kérlek erre a mail címre. arnee20@gmail.com
így van fogalmam sincs működik e, nekem már akkor ki volt kötve mikor hozzám került a vas, amikor pedig lecseréltem a dobot az exup-motor is kikerült belőle, be sem volt bowdenezve. próbáltam keresni ismerőst, de az övéből is ki van hajítva
De azt mondtad nem tudod, hogy jó-e nekem tutira jó kéne.Az enyémnek az a baja hogy el van kopva az érintkezője meg amin mozog végül is .
ez van ráírva
Hali!
Sürgősen szükségem lenne Gsx-r 1000k6 kuplungbowdenre.
Aki tud, kérem jelezze.
Köszönöm!
Ilyesmi?
mitho nekem tutira jó kellene, Sedu nem tudom, hogy megegyezik-e vele ha olyan akkor kellene! Az a nagy helyzet ,hogy levágtam a sportdobból 15 centit és amúgy is világított a hiba kód de így folyamatosan világít és 7ezer fölött nem is bír menni. Vissza tettem a gyári dobot és mint az állat. Tanuló pénz ennyi.Keresek egy képet hogy milyen is.
k5 új állapotú 5000Ft Budán (nálam).
K2-é van fogalmam sincs működik-e, ki is volt kötve.
Sziasztok!
Valakinek nincs véletlenül elfekvőbe egy kipufogószelep vezérlő motor? Lehetőleg jó. K3
Köszi Uram!

Fel is hívtam , megszívtam valaki pont most jelentkezett a komplett hátuljára idommal , hátsó vázzal mindennel együtt........
BASZKI... csak egy két nappal kellett volna előbb hívnom!
A Zsoltinak van szerintem, most bont épp egy K4-et...
+36303611145
Sziasztok!
GSX-R 1000 K3,K4 hez keresek hátsó sárvédőt, olyat amiben az akksija van az ECM és a többi egyéb! Mellékeltem a képet róla...
Csak jó állapotú érdekel ami nem törött, zúzott és amin nincs 10 év gumiégetés nyoma.....
Nekem is van egy ha kell helyette másik :)
Sziasztok eladó a yoshimura dobom összekötő csővel, lásd a fotógalériámba!
Hánemkicsi...
Jómegtermettparasztlegíny!
Áhá! Ez sem rossz technika.