Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És maratni egy anyagól egy másikat?
Ezt gyanítva eddig nem hosszabbítottam. Köszi, hogy szóltál. Azt meg tudom oldani, hogy ne törjön ki a gömbfej: átalakítom majd kétágú-villás átmenő csaposra. Akkor nincs oldalerő. Lesz rá megint egy tél + 4 hónap.
Ha hosszabbítod a kart az simán törik a hegesztésnél.
Próbáltam.
Mivel sokkal nagyobb a lábam mint amire a váltókar tervezve van, ezért nagyon nehezen váltok lábfejből, mert alászorul a csizma és nem váltja el. Rengeteg luftot dobtam emiatt (még a Kawáimmal is). És mivel ezzel a váltó életét sokkal jobban veszélyeztetném, így átszoktam inkább a combból váltásra. Annak meg ez a következménye... De még mindig olcsóbb, mint összekuszálni belül (amit nekem a szar állaptú motorom és a durva technikám ellenére még nem sikerült ).
Nem azt mondtam, h megáll, hanem ott a miénk elkezd utolérni...
Szép kis felhők jöttek arról.
Azért mert rugdalod neki mint a cross gépen?
Neked is jó reggelt oszi! Nem akarok vitatkozni. Elfogadom, hogy fogyóban van, de csak nem áll meg 200-nál. Inkább azt mondanám, hogy onnantól nagyon lecsökken a vehemencia a menetszél miatt. Ez sohasem fog változni. De látod, így is sok mindenre elég. A váltó perbálnál szétjött, szerencsére negyedikben maradt. Nem áztam el. Gondolkodtam rajta mért törik el, tudom is a megoldást. Át fogom alakítani és minden oké lesz.
Jó reggelt Cápa!
Tegnap jót mentünk!
A Busás cimbim azt mondta, h nem vagy teljesen normális , de végre valaki, akivel lehet motorozni. Mondta Ő is, h 200 felett elfogy a géped, és vissza kellett engedni neki a gázt. Mondom sztem ott fogy el az áttételed...
Nem áztál meg hazafele? Váltókar?
Szép 9-es volt!
Ertem, ugy mas....
Cápa a helyedben én megnézném. Amúgy ez 2001-es nem is tudja mit hirdet.
Ellopták. Nem lecserélte.
Gyönyörű volt. Nem is értem miert cserekted le K1 - re.
Nem valószínű. Ez volt az enyém:
EZ
nem lehet hogy a tiéd volt?
exup motor is van eladó.
Új K5-K6 -gyári- kipufogó valakinek?
Most ébresztettem fel Debrecent.
Ne veszekedjetek, arra ott lesz még az egész tél. Menjünk inkább motorozni, keddtől már jó idő lesz.
Szájba baszott Fórumon meg lehet ilyet kérdezni nem?
VAGY NEM?
Nyilván azért kérdezek sokat mert vagy hülye vagyok a témához vagy tököm se tudja hogy mi van!

Ha sokat kérdez meg nagy hülyeségeket akkor meg FOGD BE aztán ne válaszolj rá..... De az ilyen KRETÉN megjegyzések nem kellenek!
Hát ehhez a hozzászólásodhoz csak gratulálni tudok TE KRETÉN!

Ki a BÜDÖS fasz kérdezett téged? HOZZÁD ÍRTAM? NEKED ÍRTAM? Tőled kérdeztem? Neked ment a válasz?

Hadd kérdezzem már meg van értelme gép előtt ülve így irkálnod meg ilyen szavakat használnod? Ilyet tudok én is nem kell hozzá sok ész innen ilyet pötyögni..... BAZDDD MEG!
Jol elvagytok....
Hülye! Az meg se csúszik! Nem tudtad, hogy az erre van kitalálva? Hideg, víz, barázda, minden van, ami kell neki!
A túragumi?
Itt már csak vízfoltos. Ha megcsúszik, utána vissza is tapad.
Isten ments! Ezen a szerveren tilos a gumit említeni.
Nem sìr, mert en 45 be veszem és felakasztom a falra, hogy ne kopjon. Annyiert meg nem lesz meg a csapàgyszetted! No de Uram, újabb kényes téma a gumi téma! Hogy jon ez ide? Vagy fogjunk bele màs témàba is?