Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utcán lehet azért nem sikerült még, mert lakotton nem megyek így
Néztem hogy elég jó időt megy Pringen. "Ő utcán is,jól megy,ergo már pár motort összehajtogatott." ezt nem értem..
Ahogy a videón használja a motort az elég jónak számít? Mert akkor én is elég jól megyek.... Pedig csak egyszer sikerült összetörni a gépet, és azt is pályán. Na de ezt nem kiabálom el.
Amikor először mentem pályázni,és én is úgy gondoltam,hogy tudok motorozni,ő,és a barátai már akkor indultak a főnixes versenyeken,és jó helyeken is végeztek.Ő utcán is,jól megy,ergo már pár motort összehajtogatott.Dehát akiknek tetszenek ezek a videók,azok miért nem csinálnak egyet?Nem kell semmit csinálni,csak ki kell motorozni a motort....
Akiket te szeretnél,hogy ide írkáljanak,vagy a pályamotorozásba,azok elmennek inkább motorozni pályára a szabadidejükben,és nem firkálnak ide,mert tele van a faszuk az olyanokkal,mint mondjuk te.Ha érted mire célzok.
Szerintem
Ja hát igen. Amúgy kérdezz bátran nekem mindenre van válaszom! Legfeljebb hülyeséget mondok!
Csak arra reflektáltam, hogy bár a pályamotorozás terén bőven lenne mit tanulnom, azt úgy fest nem az itteni topicból fogom leszűrni. Pedig egy sportmotor.hu-n az kiemelt téma kéne legyen, amihez az oldal közönségének a kétharmada valójában is ért. Ez lenne a normál ügymenet szerintem. De ettől elég messze vagyunk, ahogy azt Te is ecsetelted. (Éppen ezért már jó másfél éve nem is olvasom.)
Nem fontos. Te hoztad fel a pályamotorozást.
Ritkán járok, idén még nem is voltam. A nagy pálya drága is meg mindig alkalmazkodni kell minden szarhoz, nincs hozzá türelmem. Euro-Ringre még ki lehet úgy menni, hogy délelőtt kitalálom, délután ott vagyok. Az még belefér. Csak Te meg oda nem jársz. De mért olyan fontos ez Neked?
Egyszer látnálak már a versenypályán!
Ez még szerintem nincs kimotorozva,mert sok szituációban bírta volna a motor az egy kerekezést és így sokallom a lóerőt a kolegának
Ez is rendben volt anno. Ez pl. egy nem feleslegesen megvásárolt GSX-R.
Most akkor ez ki van motorozva?
http://www.sportmotor.hu/motor...

Régen még voltak jó videók
Nekem az sosem tetszett, náluk a tahóság volt a hozzáadott érték. Gondolom az eladások ott is vissza estek, mert már nem látok mást se forgatni azt a lapot. Szerintem meg is szűnt a közönség, mert akik azt vették, azoknak ma már nincs is motorjuk.
Én is ott tartok hogy a Superbike magazint már ingyen sem olvasom el
Ez tetszik neki...........én se értem de ez van.
Te meg vegyé egy 1100-as légolajost azt pikkpakk fel tudsz húzni 300 lóerőre.
Én erre mindig azt kérdezem, hogy aki nem sportol vele az minek vesz sportmotort? Hogy elmondhassa magáról, hogy van neki. Úgy fest ezt sokan is csinálják. Oké. De közben a sírás is megy, hogy szar itthon a pénzügy. Ez utóbbit már nem nagyon értem.

Kérdem én, egy drága holmit csak a birtoklás öröméért tartani, az mi? Mert nem a csóróság jele. Két dolog jele:
1. A gazdagságé.
2. A hülyeségé.
A kettő vagylagos kapcsolatban van és mindenki maga dönti el, hogy hova akar tartozni. Azt viszont nem szeretem, hogy azt nézik hülyének, akik az elsőbe nem tud tartozni, a másodikba meg nem akar. Nem lenne sportmotorom, ha nem akarnék menni vele mint a barom. Ha meg akarok, akkor hadd menjen. Nyélen.
Annó mikor ide regisztráltam én is azt hittem, hogy kis mazsolaként van mit tanulni innen. Persze mekkorát tévedtem. Nem mintha én mindent tudnék csak pont azt gondoltam, hogy az lyukacsos tudásom műszaki vagy motorozási téren majd innen pótolni tudom. Tudom a f....t. Túramotor van, meg horgász bajnokság, adják-veszik gányolt cuccokat, meg töltik fel a szar videókat, amin vagy bénán motoroznak, vagy haverok ölelkeznek. Ráadásul kb. 4-5 éve nagyon megindult a lejtőn lefelé a motoros átlag és nem csak az oldalon, hanem kint az utcán is meg a pályanapokon is. A teteje az volt, amikor a magazinban gasztronómiai cikk jelent meg. A pályamotorozásban is vagy haverok félmondatokkal írkálnak egymásnak folytatva a szombati találkát, vagy idióták kérdezgetik, hogy "hogyan kell pályamotorozni". MotoGP = Stoner vs. Rossi. Videók = Groszglockner.
Sziasztok!

A linken és a többi hirdetés közt szerepel GSXR 600-750 k4-k5 oldalidom, hátsólámpa plusz k5 1000 sérült alkatrészek, gsr 600 alkatrészek a-zig és több típus is!

http://olx.hu/hirdetes/gsxr-60...
Ez egy figyelemreméltó intelem. Én próbálom a lehetőségekhez mérten megóvni a gépet, de azt nem nyelném be, hogy a többi cuccolás azért legyen kisebb hatásfokú, mert a szűrő megfogja. 1000-2000km-enként pucolom a szűrőt. Eddig még soha nem volt olyan érzésem, hogy "hú itt valami bement". Mindig csak az jut eszembe, hogy "jé, ebbe megint nincs szinte semmi, megint tök fölöslegesen vettem ki túl hamar". És a szűrő után lévő dobozrészben, még sohasem láttam port. Azt is mindig újra fújom. Ha ez nem elég, és gajjra megy a motor, akkor rohadjon is meg ott ahol van. Meg a világ is.
Nem igazán. Akit nem érdekel az általában nem is fórumozik vagy ha még is nem írja le a véleményét mert a legtöbbször azt sem tudja miről beszélünk. Ennek aztán mondhatod, hogy API.
Én évekig visszafogott voltam motoros társaságban mert azt hittem mindenki jobban ért a motorokhoz mint én. Aztán rájöttem, hogy a motorosok 90% azzal nincs tisztában, hogy hány lóerős a motorja. (Papír szerint).
Mint ha teljesen laikusokkal beszélnék akik valamiért motoroznak is.
Nem tábor és nem győzködés.....nagyobb teljesítményhez több levegő is kell ez nem vitás.......mindössze az van, hogy aki nem sportol vele annak megéri-e a + vessződség és az esetleges elhanyagolása miatti károsodás? ....amúgy meg a régi olajos szűrőknek is nagyobb volt a leválasztása mint a később elterjedt papírszűrőké, no meg nem volt teljesítmény vesztés mert nem tömődtek el......
És mindkét tábor győzködi a másikat.
Agónál van egy "7000km-es" papírszűrő amiben kb. csak madárfészek nem volt.
Érdekes egyébként, hogy a motorosok milyen végletes emberek. Minden kérdés vagy túl van lihegve vagy le van szarva.
Gumi, olaj, légszűrő, benzin stb.
Az egyik azt se tudja milyen való bele, a másik saját laboratóriumot tart fent, hogy ellenőrizze a minőségét és mindent 2x gyakrabban cserél mint a gyári előírás.
Én más miatt nem javaslom, a sportszűrőnél amit gondosan megfújkálnak amíg van rajta nedű talán jobb is mint az után gyártott....na,de mindig van de.....ha nem takarítják kellő időben (és ez sok mindentől függ, van akinek 3000 van akinek 500-ként kéne) és a nedű elkezd eltűnni akkor az addig megfogott kosz jórésze hirtelen belekerül a hengertérbe.....a gyárinál ilyen nincs, ott amit megfog az legfeljebb eltömíti és kevesebbet enged át, de kárt nem okoz........eddig az összes utcán használt sportszűrős gépnél amit néztem, (kivéve egyet, de az erősíti a szabályt ) kevés km.-nél komoly nyomásvesztést mértem.