Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor ki kéne deríteni hol lehet venni ilyet.
nem első motor! Már 2 éve Folyamatosan motortulajdonos vagyok! Honda CBF500-am volt előtte... de azzal semmi gondom nem volt soha köt szervizen kívül és azért kérdeztem mert még nem tapasztaltam ilyet!
Tőle ahha! :D nem egy közeli ismerőstől! ;)
Jupp,bocsi,a kukac lemeradt
nelobe32@gmail.com
Probaltam irni,de szerintem nem jol adtad meg az email cimedet.
Szia,köszi a gyors választ,privátban tudnánk beszélni?
nelobe32gmail.com
Előre is köszönöm.
Üdv
A faszállító kamionostól vetted? Szerintem nincs baja
a többieknek ott a vékony drót ingyen
Nem ezt vettem volna első motornak.
Sziasztok! k4 es Gixxer 1000-es van. 2 hete vásároltam.
Tegnap indultam volna motorozni raktam sebességbe és amint bevette a sebességet ugrott egy picit a motor és leállt. Így történt ez ha egyből 2 esbe akartam volna tenni! De ha rendesen bemelegszik a motor oylan 74-78 Celsiusra akkor szépen veszi. Ötlet? lamella?
Állítottam a kuplungkarnál egy kicsit a holtjátékon most már rendesen veszi a sebességet de még mindig ugrik egy kicsit mikor berakom egybe. Ez a pici ugrás normáslis?
köszi a segítséget előre is ! :)
A Renthal gyárt direkte markolat ragasztót 2e körüli aron.

Lehet megpróbálom olvadékos ragasztóval, vagy hőálló tömitő pasztával, az ugyis van itthon :-D
Ez engem is érdekelne. Van valami ragasztó szerű direkt ehhez, de én még nem tudtam venni.
Elmondom, h a nagy Harris markolat olyan kényelmetlen mint állat.
A gyári sokkal jobb.
A baloldali markolatom úgy döntött elforog a csutkán.
Mivel kellene visszaragasztanom?
Nem tervezem később sem a cseréjét jó nekem a gyári.
Magyar benzin...
Nekem azok vannak.
mennyi mocsok ki tud ebből jönni...
Hi! Valakinek? 30000 pénz a héten!
Sziasztok!
Nem megvétel céljából,de olyanok visszajelzését várom,akiknek van akrapovic gp series dobja..előre is köszönöm.
Üdv.
Ez csak természetes Zorró barátom!
A papírozásról írhatnál nekem egy pár sort e-mailben, hogy mi a menete! Mert máris akadt a társaságból aki szintén kérte a segítségemet motor behozatalban!
Jaja, jéghidegen kb a 3. átfordulásra röffent is.
Kicsit foglalkozni kell vele, de megérte sztem is.
Már csak a papírozás lesz érdekes...
Na örülök, hogy akkor sikerült megoldani! Sajnos én nem tudtam beindíttatni mert nem volt ott a kulcs, de akkor ha azt mondod a motorja rendben volt akkor így megérte az árát!
Semmi gond, ki tudtam köhögni németül, h 5re érünk oda. Csak vezettem közben.
Bár a csávó se németül se angolul nem tudott rendesen...
A gép pöcc-röff indult.
Baszki, nem vettem észre, hogy írtál aznap mert éppen motoroztam! És a magyar telefonomat csak hetente egyszer nézem!