Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkezdtem osztani nekik az észt már van 15 hsz-em, 30-al már jó leszek :-D
Hmmm...most ment egy kis erősebb tesztelés.
Most többet szitál a kormány ha kanyarból kifelé a digitális gázkart használom... Lehet az a baja, h lent hagyom az első kereket?
Nekem van, de nekem sincs sok hozzászólásom.
K5-K8 K&N szűrő valakinek?
Gsxr.com -on van valaki regisztrálva?

Mivell frissen regeltem és nincs elég hozzászólásom nem tudok privátot irni, de fel szeretném venni a kapcsolatot egy emberkével.
Azt nem kétlem, hogy az előző csopper telódnál jobb lett.
Srácok nem tudja valaki, hogy K7 ill fiatalabb eresek állitható lábtartójának az adaptere nem-e passzol K5-re is.

Szeretném kicsit hátrébb tenni a lábtartókat, de nem akarok vagyonokat kidobni verseny lábtartókra.
?
én igen: tegnap kíváncsiságból, de csakis azért, h tudjam, működik-e még
Biztos, h a duda eredeti felfogatási pontjaira rögzíted az utódjait...? (Gondolom, igen). Mi van, ha más helyet keresnél neki...? Mondjuk, tök jól mutatna egy ilyen a hmm... kormánycsutkádon... Viccet 1/2-re téve, komolyan elgondolkodnék rajta.
A fékes...
?
Fogadás áll még?
Fura ez fesszabályzó ezez...
Kíváncsiságból. Meg a BDM-en rá akarok kapcsolódni, aztán lehúzni róla a beállításokat...
Miért kellett szétszedni?
No, ígértem egy képet az ECU beléről.
Valahogy így kell elképzelni.
Arra sem emlékszek, h mikor nyomtam meg a gombját utoljára...
Az 5mm-es távtartóval jó lett, az eddigi tesztek alapján. Nem fordul olyan élesen, hanem szép ívesen. Viszont most jobban érzem, h keményebb a hátulja...
Kimértük az öregemmel semmi hiba , télen mikor nem használom a motort meg tavasszal meg összel mikor ilyen 20 fok van semmi baja, ahogy most bejöttek a 30 fokok , rögtön megadta magát a duda, a kürt a műanyag el is olvadt!

Most vettem 1500 Ft az unixnál egyet elég jónak tűnik, fémházas.....meglátjuk, de járattam a motort kb 2 percet és már tűzforró volt ez is!
5 duda...?!
Szinte biztosra veszem, h Zoli32-nek lesz igaza... Tuti, h ott nem a hő lesz a hiba forrása. Szerintem, mérd ki...
Micsoda jó hír. Az enyém teló még hosszabb fél centivel.
Be van tervezve délutánra!
Pfff...
Annyiért pont telerakhatják a sajátjukat vele...
jössz ma?