Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én szegedi vagyok a motor környékbeli
És olajteknő akadt közben? Nem mintha nem érne rá...
Mondtam multkor hogy tekerd ki a dekliből és vidd!
Jó ez falura. Még városon is elmegy.
Szép darab


Széles utat,balesetmentes kilométereket.
Na akkor én is beköszönök hivatalosan is, és 3 év kihagyás után újra 2 keréken, ezúttal egy K4-el.

Először idegen volt, nem éreztem az összhangot önmagam, és a motor között, de ma kerültem egy jót, és kezdem is megkedvelni...
Baján keressétek meg a Robit!

Neki van K1-K3 blokja egyben,de szét is bontja ha kell.

Tuti,mert én vettem meg róla az önindító lehajtásának a komplett házát kb 1 hónapja.
De mutatok jobbat. Bodis.

Szóval, ha valakinek van K1-K2 olajteknyő nyugodtan kezdjen el verni vele, hagyom magam.
Mondjuk kifúrtam két helyen, rácsavaroztam egy laposvasat és kitekertem, de persze a vésés is jó módszer.
Üdv a klubban
Köszi Sumibt, de időben rendeltem hozzá másikat.
Amikor már éreztem, h baj lesz, akkor már rendeltem is.
Csak most álltam neki kiszedni.
Azért köszönöm szépen!
DE VAN!


Ha kell nagyon szívesen adok neked!(ha csak a záró kupak kell)


Üdv.
Te meg ne röhögjéé, mert nincs ilyen deknid bontva...
B@szki...
Cápa Barátom
Ismerős a dolog? 2-3 órámba került baszki mire kiszedtem úgy, h a menet ne sérüljön a dekniben...
Vagy esetleg te vetted meg azt a Szegedit?
A 4000 km az már bőven elfogadható ebben a kategóriában, úgyhogy ezt ki is próbálom. Kösz a segítséget /mindenkinek!/. Allah növessze nagyra amit csak akartok.
Vezérműlánc, 2-es henger hajtókarcsapágy, váltócsapágy...
A többi bírja!
Nekem, elég jó használat mellett kb 4000-ret bír ki hátul a D211 v D212. Elől meg nekem is PP2CT van...
Hát köszönöm de milyen problémákra gondolsz?
Képet majd küldök.
Szerintem 4000 km-t simán elmegy és egész jól is tapad. 2 komponensű( 2 széle puhább keverék)
Köszi! Kicsit utánaolvastam és egész jókat írnak róla, árban sem vészes, úgyhogy azt hiszem ki fogom próbálni.
Szia!
Szintén ezt mondanám,nekem nagyon bevált.
Michelin Pilot power 2ct
Hello! Kösz, megnéztem, még árban is egész baráti. Nálad mennyit bír ki a gumi olyan közepesen /nagyon/ hajkurászott használatnál? És persze főleg, mennyire tapad? Nálam amivel eddig volt használva az tapadásra teljesen rendben van, csak éppen szezononként 3 garnitúra marad az aszfalton.
Kösz, valóban elég mutatós darab, de ezt még az első gazdájának köszönheti, így vettem tőle. Én biztos nem költöttem volna félmillát a csingilingikre. Megnéztem a bejegyzésed, majd utánaolvasok a Dunlop-nak, nem tűnik rossznak. Kérdés mennyire tartós, mert a Battlax 1200-1500 km után kuka.