Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet állítani. Nem feltétlen tudom.
Nekem VFR750 van eladó, de az túra. Neked egy fiatal R1 rugóstag kell (2009 utáni). Ott már a gyors csillapítást is tudod állítani, már-már öhlins fillérekért. e-bay a barátod
Nem a félmilliós technikákra gondoltam.
Tételezzük fel, hogy a K1-be vennék másik hátsó telót. Nyilván olyat ami jobb, mint az eredeti. Az újabb GSX-R1000 hátsó traktusok közül melyik az amelyik jól/legjobban sikerült? (Én az eredetit is elég jónak gondoltam, de pályán érezhető volt bizonyos pumpálás, amivel nem tudtam mit kezdeni.) Most leginkább azért cserélném le mert már öreg. De ha már veszek újabbat, akkor legyen jobb is! Szerintetek mit érdemes?

Sedu, ezt gyelőre ezt tekintsük hipotézisnek. Senkijét nem akarom megvenni, csak gondolkodok rajta.
Segítsek összerakni a szezonális motort?
Lehet. De, hogy biztos hogy nem, az tuti!
Csak az irigység beszél belőled!
Olyan díszbuzi módjára?
Helló!
Nemrég vettem egy gsx-r k1-et 1000-rest és azt akarom megtudni milyen olajjal használjátok és az 51000km az sok benne vagy nem?
Jaja bocsi eltévesztettem! Ez a Motorszerelés topik!
Na húzzál haza a kilences fórumba .
Miért nem motoroztok, úgy mint a többi ZX9R tulaj!
Sziasztok én is visszatértem 2év után.
De ennek vannak a legjobb gyertyái
Hát a szétszedés az ősszel volt. De lehet, hogy az összerakás is ősszel lesz.
Jó de Neked gengszter motorod van. Azzal nem ér támadni.
Van itt Szegeden másik is


Csak az nem eladó
Ja azt olvastam de azt hittem ez valami téli akció lesz. Te is jókor szeded szét a motorodat.
Mik a hibái? Amit majd észre veszel az adott kiszemelt gépen.
Sok jóra nem számíthatsz. Elég sok le van harcolva. A km-t ne nagyon nézd bennük, mert általában kamu.
Tudnék olyat mutatni, amit megvennék. A mostani piacon csak ezt hoznám el!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000_k2-7789858

Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Teljesítményben, súlyban kinézetben, nekem tökéletes. Bizonyos km után vannak kopások, meg amire figyelni is kell.
Segítsetek légyszi. Gsxr1000 est K1 est akarok venni. Mik a hibái, mire számíthatok, mégis milyen egy ilyen korú gép?
Cápa gyere el hozzánk adok kölcsön motort egy fél órára.
Az asszonynak az olasz retek helyett vettünk egy fele annyi idős másik olaszt Szerencsére olcsóbb volt, és eddig jobb is.
Engem se hagytál le csak amikor kifogyott a benzin Mindig egyszerre értünk a benzinkúthoz
Olvass vissza, semmi. Mármint egy semmi az egész. Darabokba van.