Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kis sebességnél ráz, gyorsítva kisimul a rezgés,megszűnik.....
Nálam a szitu a következő volt.

Sikerült egy kátyúba belemenni,és utána vettem észre hogy nagy tempónál rázza a moci kormányt.

Irány a gumis.....megsasol,centírózás..stb
helyzet változatlan,talán egy hajszálnyival jobb lett.

Felszívtam magam,felhívtam őket(felniklinika) elmotoroztam hozzájuk szétkapták,betették a görgőzőbe a felnit és láss csodát volt benne hiba!Kissé tojás volt,de a centír gépen nem lehetett látni
Javaslatukra még gumit is cseréltem utána mikor hazajöttem!
De a régi gumival is jó lett(hazaúton már jó volt)

Szóval én így jártam.....

De lehet neked teljesen más jellegű a hiba oka.
Le kell szűkíteni a dolgokat.
De hát átnézte a szaki a felnit vagy 100000 megpörgettük nem üt nem ráz semmi, féktárcsák is jók ..........
Ugyan ezt játszotta az enyém is!

Felniklinika!
Szépen kiszerelték az első kereket és 12 ezerért megoldották a problémát.
Hívd fel őket!
Urak mi lehet az oka annak hogy , kicsit ráz a kormány ha elengedem?

Télen ki lett cserélve a teleszkópszár szimering + új olaj belerakva , ki lett centrírozva az első kerék + feztelenítve és még mindig ráz .......

Megnéztük kormánycsapágy az teljesen jó semmi kottyanás , ütés a szaki annyit mondott hogy a gyári kormánystabilizátor szerinte már nem az igazi sőt azt mondta már nem jó... okozhatja az rázást?

Gondolkodtam azon hogy cserélném egy ilyenre?
Vélemények róla?

http://www.ebay.com/itm/CNC-St...
Én nem lepődök meg, mert abban az országban élünk, ahol a lakosság felének több pénze van mint esze. És pénz nincs túl sok. Azon se csodálkoznék, ha ez ráadásul hitelből lenne.
Az sztem nem negatív tényező.
De tudom, hogy vérszívásból mondod.
A lényeg, hogy baromság lenne Spanyolországból, ennyiért egy 2008-as új motort venni. De mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.:)
De az nem GSX-R!
3,5milláér kapsz itthon is zsír új ezres gépet, újabbat, hondát. még válogatni is lehet két színből.
tessék
Ezt komolyan gondoltad?
Majdnem 3M. az ára meg 2,5E km-el arrébb van és még forgalomba is kellene helyeztetni Magyarországon!
Érdemes ennyi pénzt fizetni 1 2008-as motorért + még a többi költség?Ennyiből már majdnem veszel 1 BMW S1000rr-t!
Helló
Segitséget szeretnék kérni hogy találtam a neten egy gsxr1000k8 -ast még újat okm es mocit hogy valaki tud segiteni hogy ennek a motornak a haza hozatala milyen költségekel járna ithon ha kintröl hoznám be és még nincs rendszámozva és ithon szeretném forgalomba helyezni.. köszönöm a választ.
http://www.autoscout24.de/Moto...|fs
Megtörtént vala.
akkor a Pesthidegkúti átvétel neked jó is lehet?
ne én mondjak árat mert még megharagszol (vas árban átveszem)
dobj valami képet róla @freemailra
Ha új féktárcsákat teszel a mocira,akkor mindegy melyik hova kerül !

De ha használtat szeretnél rápakolni akkor csak is arra az oldalra lehet felszerelni ahol régebben is volt!
Oka: A szegecsek abban az irányban koptak össze.

Volt már olyan hogy ütött a fék,megfordítottam a hozott
féktárcsákat a felnin,lás csodát jó lett!
Mint utóbb kiderült valóban az eladó még mondta is hogy melyik hol volt(Csak a kedves vevő nem jegyezte meg)



Szóval csak okosan!
Heti 2-szer megyek Pestre a 15. kerületbe, kedden és csütörtökön 8-ra. De írj egy mailt és megdumáljuk.
Mondjuk BP., de inkább Buda-elővárosi zóna.
Szerintem nem forgásirányos a tárcsa, mivel tükör-szimmetrikus a rádiuszra. Jelet se láttam rajta. Én asszem a jobb oldalon használtam, de ez se tuti. Nem emlékszem.

Mondj egy árat.
merre erre? BP?
ez jobbos vagy balos?
akkor egy másik saaar Mitho kollégától is kéne...
Én benne vagyok. Jársz errefelé?
már van is 2 saaar meg egy fos...
valami jelképes összegért megválnátok tőle?
mondhatni szaré hugyé
Egy darab van, újra szegecselt és ismét kilazult fos. De nem ráz, nem görbe. A motoromban volt. (Megint) újraszegecselhető. Motorozni akarsz vele, vagy öngyilkossághoz kell?

nagyon saaar?
van der saaaar az egyik üt a másik lóg
K1-2 320-as féktárcsapár van valakinek eladó kicsi pénzért?