Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

GSX-R 1000 K3-K4 kerekek gumizva eladók. Érdeklődni KIZÁRÓLAG telefonon kérem: 06-20-961-4427
És egy olyan lehetőség hogy elmegyek motorral ott kiszedjük az órát vagyis kiszedem ott és megcsinálod , visszarakom, fizetek is jövök?
megvárnám még megcsinálod. megoldható lenne?
Vagy posta, vagy ha jársz felém(már Tatabánya), akkor elhozhatnád az órát. 1 délután alatt megvan a dolog. 1 Gixxer tank benzin árát szoktam kérni érte.
Ejjjjjjjjjjj! Igen ezt láttam én is!
Ugyan ilyen narancs a gixeré is!
És ugyan ez a kék kellene!
Hogy tudnánk ezt megoldani?
How many Forint is das művelet? :D
Vegyem ki az órát is vigyem el Környére? :)
Igen, csinálom még.
Legutóbb ezt csináltam. Narancsból-kék...
Hallod uram nem is tudom már hol de láttam hogy foglalkozol műszerfal led cserével pirosra,kékre meg ilyenek!
Ez csinálod még?
Arra gondoltam hogy a Gixxernek kékre varázsolhatnánk a műszerfal világítását?
Köszi, de gyári kell! :)
Full gyári!
Te ne itt garázdálkodj, hanem intézz nekem műszerfalat, meg hozzá a kábelköteget!
van 70/6321-829
Sztem neki egy gyári dob kell...
3e-be át tudom alakítani a gyáridat.
full bodis rendszer.
Egy kicsit átalakítva. Beszélhetünk róla ha kell.
De van más is a K4 hez.
Urak!

Valakinek eladó gyári 4 csavaros kipuja 1000 K3-K4 hez nincs?
A powerszelep üzemi melegen nyomhat kék füstöt, de csak ha hideg.
Sziasztok!
Sikerült vennem ledes hátsólámpát indexel egybe építve illetve ledes indexeket előre. Viszont kevesebb az áramfelvétele így gyorsabban villog.Kérdésem az lenne, hogy nincs-e valakinek egy ehhez való reléje vagy hogy hol találhatnék ilyet?
Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne hogy a kipufogo előtt hogy van benne powerszelep (katalizátor nem volt benne)üzemi melegen is kék fustott nyomott nyitott kipufogó volt rajta.
K4 1000 gsxr.
Normális e. (47 000km)
Ami olasz az csak szép lehet, a japán az meg jó
Tegnap már egy fél tank benzin ki lett motorozva belőle egyéb hiba nélkül.
Abból sosem lesz motor!
a gyerek kezében meg a szervizkönyv, hogy hogyan kell összerakni a motort?:)
És egy olajos kuplung is. 12,000Ft.
A rohadék Guzzi megint szopat. Csorog belőle az olaj, de csak annyira hogy pont szét kelljen megint szedni. Az a henger genyózik ahol kisebb a kompresszió.
Eladó egy fél guzzi egynegyed áron
Átmozgattam, eleve kb. 3000km van benne. Nem levegős, de ahhoz hogy tényleg erőset fogjon 6-ból 5-ösre kell állítani a kart és nem egy újjal húzni. Fém fékcső és használt -Brembo- szinter betét van benne.
Amikor elkezdem húzni a kart nem harap, hanem szépen egyenletesen elkezd lassítani arányos amennyire húzom. Ugyanez a fék 1 centivel nagyobb tárcsán sokkal jobb volt.
Most Kb mint egy 2004-es R1 fék. Végül is a tárcsák azok
Le volt tisztítva minden, 50 km után picit jobb lett. Lehet kéne neki egy pályanap hogy összekopjon
Biztos oldalról fújt a szél és az a fele hidegebb lett.:)
Nincs beragadva a nyereg?
Help pls!
Guzzi összerakásakor sikeresen eltörtem egy gyűrűt. Vettem egy új Goetze szettet, kisebb volt a hézag a hengerbe bepróbálva, tehát azzal raktam össze, az okosok szerint jó minőségű. Azon az oldalon 8 a kompresszió, a másikon pont 9. Fog ez még javulni? Jobban is melegszik a régi gyűrűs oldal.
Viszont most már megy rendesen