Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden újraindításánál A-val indul szerintem. Ha nem nyomkodod a módválasztó kapcsolót nem változik.
Kösz
Hogy lehet beállítani,h úgy is maradjon? Mert két kis kar van rajta,de nem tudom,h működik pontosan.
A.
Az A, B, C, fokozat között melyik a legerősebb?
Előre is kösz a választ
Kesztyű valakinek? Dainese XL-es 8000Ft. 2 hónapot volt használva. XXL-es xxl-es csere érdekel.
Értelek,köszi az infókat! Én nem st-t vettem hanem a sima ferodo platinumot,talán az nem bántja a tárcsát. Pályázni nem pályázok meg utcán sincsenek azok a vérremenő harcok kiderül milyen lesz de eddig jókat hallottam róla,állítólag az st eszegeti a tárcsát ezért választottam a sima változatot.
Az R1-nek ugye teljesen más a féknyerge, talán még a főfékmunkahenger is más méretű, ezért nem biztos, h ugyan olyan hatása lesz.
Amúgy frankón fogott az Ferodo ST nekem. Elől és hátul is az volt. Talán a 3. garnitúra után kezdtem észrevenni, h eszegeti a tárcsát kicsit. Pályán is megállta a helyét. Nem mondhatnám, h gyorsan kopott, bár ez függ attól is, h ki mennyit fékezget.
Most egy ideje Brembo ST-t használok, az is hasonlóan fog, de jobban nyikorog, meg kicsit drágább, de nem hamizza a tárcsát. A gyárihoz képest nagy változás érezhető.
Kb ennyi!
Az igaz hogy r1em van de gondoltam gixxerbe is rakhatott valski ferodot ahogy te is! Ha sokáig ferodot használltál akkor biztos nem volt vele gond! Ez a válasz jobban tetszik! Köszi!
Miért talán Gixxered van?
Az adatlapod szerint nem az...
Amúgy én sokáig Ferodo-t használtam.
Igen, az a önindító relé.
Elvileg megvan a hiba : Az akksi melletti relé ( 30 -as biztosítékkal ha minden igaz az önindítóé) lepróbálok egy jót és kiderül biztosra :))
Hahaha köszi a segítséget!
de
hidegben tankolsz és megvárod a meleget

Olyan változat nincs, ami termelné a benzint?
R1-esbe? Nincs...
Hogyha van benne távtartó akkor nem.
Elviszed, és ingyen cserélik(gondolom az olajat is), és légtelenítik a fékedet. Ez miért baj?
Amíg villamosságisnál dolgoztam,adtunk el hasonlót. Csak más volt rajta a felirat. Faternak is vittem haza,semmi haszna nem volt. Sőt egyszer zárlatos lett,és úgy leszívta az akksit hogy még a műszerfal sem világított gyújtáson. Így a szemétben landolt.
Van valakinek tapasztalata Ferodo fékbetétekkel?
nekem bejutott 1 kis víz, és a vasmag középen berozsdált és megszorult...
én szétszedtem, megcsiszoltam, kis wd40 hogy ne rozsdáljon tovább, szilóval körbekenve raktam össze, hogy többet ne jusson be víz.
azóta működik
lehet neked is ez a baja...
Raktam fel képeket az adatlapomra. Ez már a kész,én is lekoppintottam.
Az is annyi.