Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Ago Motors az hol van helyileg?
Így már tisztább a helyzet. Sztem menni fog.
Nekem a balos van kicserélve K4-re, és 1-2mm-el volt arrébb a pozicionáló pöcök.
Tényleg igaz. Nekem 165 főtengelyen, úgy, h nincs reszelve. Az újabbak már bőven erősebbek...
Érdekes a dolog... Sose értettem.
Mondjuk a Yoshi legalább odaírja, h ez csak egy összehasonlító ábra.
Kábelezést megoldom + csatikat is, "mód" választó gombok meg opcionálisak mert ugyanazt tudják mint a műszerfalon lévő 2 gomb. Alul a műanyag ház pöckére vagyok kíváncsi, hogy hol helyezkedik el.
Valószínű, h valamit trükközni kell a csatikkal, illetve a mód választó gomb bekötésével. De ezt csak gondolom, még nem néztem utána.
Annyira kacifántos lenne a bekötése? Egyelőre még méretre várok, hogy rámegy-e frankón.
Ago Motors,
Power Commander!
Bakker nagyon nagyot változik tőle a gép!
az se lehet. Azért 168-170LE-nél a gixxer bőven, de a cbr is erősebb. Pont valahogy a főtengely és valós kerék teljesítmény közé írják a számokat. Mintha kihajtáson mérnék pl.
Ha szerzel kapcsolót(vagy akár én), akkor ha jársz felém bekötöm neked...
Én is főtengely adatra tippelnék inkább...
Az új fék nem fér el... Ha a kapcsolók nem lennének elég hely lenne.
Én biztos le bírnám cserélni.
De minek is?
Azt nem is vontam kétségbe, hogy mennyit érnek az akra cuccok. Csak nem értem miért kell felfele hazudni a lóerőkkel. Nem csak gixxernél, pl az olyan cbr-re is 168-170LE-t ír, mint az enyém. Keréken az irtó sok lenne, erre ilyen 153-154 körül szoktak mérni kb. Főtengelyre számítva meg kevés lenne a kiírt adat, szal nem értem.
Ez igaz, de a k9-en a kipufogók közti különbségek akkor is meg vannak, csak kevesebbek az adatok mindnél!
Nem érdekes, hogy akármelyik független pados mérés 8-10LE-vel kevesebbet mér ezeknél az adatoknál ugyan arra a motorra? Akrapovic egy kicsit túlméri a dolgokat. A görbe formája még stimmel is, csak a számadatok a többi méréssel kicsit ellentmondanak.
Konkrétan pl a k9 ezrest most több helyen megnézve 157-162LE között mérték mindenütt keréken.
Ok, kösz
este kereslek majd
Fekete Ferenc
Pásztó
Ma este akarok beregisztrálni. Tudsz adni egy nevet,h-h keressek majd rád?
dubel, A Facebookon fenn vagy, tudnánk privát beszélgetni!
Akkor ezt megveszem,meg akarok előre 1-foggal kisebb lánckereket.
Ha haza viszem mit ajánlasz,h hol hangoltassam be a kipufogóhoz,meg milyen okosságot lehetne még csinálni vele,h minél agresszívabb legyen?
No ez az, ilyent vegyél!
http://www.ebay.co.uk/itm/3105...

erről meg sajnos nem raknak fel rendes képet
Nem megy át a kép!
Amit mutatsz ez nem nagyon tetszik nekem, látni rajta hogy nem komoly! Az Akra az ilyen!