Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet ez volt a baj
Végre összeraktam az R1-et. Mennyire normális hogy a 2 első féktárcsa nem egyforma meleg?!
Az egyik langyos a másikat kesztyű nélkül nem fognám sokáig. Használt betétek, de nem ehhez a tárcsához használták őket.

Először azt hittem csúszik a kuplung, pedig csak a gumi nem tapadt
Mondjuk visszafelé még bátrabban 120-nál nem volt annyira vicces amikor a felezőn megcsúszott a hátulja
Két dob közül az egyik eladó!
06 30 635 9305
Igen ,csatlakozók szét ,fújás, össze :))
Sikerült megoldani a csatlakozó problémát? :)
Nem mondod hogy ekkora válság van. Hívtalak volna tegnap, csak nem vetted fel. Sokat éljen minden Tamás
az a baj hogy sztem vagy 8 db kellene a kicsiből a nagyból meg 2. egyenlőre. De később lehet még csavarkák is kellenének meg még több patent. Csak még azt sem tudom hova milyen megy pontosan.
Most épp mosonmagyaróváron vagyok, ezért reggel az itteni bárdiban kezdek szerintem. De azért még érdekelne mi az áruk...
Megmondod mennyi kell a melyikből, aztán kikalkuláljuk.
Nálunk nincs a Bárdiban...
kapozsvár bárdi autó.majdnem olyan mint a gyári,én is ott vettem a k4 be.15 forint.megmondod mekkora átmérő kell 6,7,8 van nekik.a közepén tüskével ,ami neked kell mindegyiket kicseréltem én is.
És mennyire leszek rosszul az árától?
A kicsit amik előre mennek, most olyanom van. A nagyot ami fentre a ram air-hoz megy csak hozatni tudok.
hát ami a fejidom aljában van meg a farokidomba abból kellene jópár meg két darab ami a ram air takarót fogja
A Suzukiba hoznak neked.
Melyik kéne? Nekem van a kicsi fajta, de nem olcsó...
Sziasztok! Nem tudja valaki hol lehetne k5 1000 idomhoz patenteket venni? Esetleg valamelyik autóé jó lehet hozzá? Ebayen találtam 10e körül csavarszettet, de a képen nem igazán hasonlítanak a gyáriakra :(
Ezer hála
Race-t akarsz!
Meg akartam rendelni a fékcsöveket,de ott kérdezi,hogy RACE vagy CROSSOVER-t akarok. Gőzöm sincs,h mi a különbség közöttük.
Nekem is az átlátszó tetszik és ha lenne olyasmi színű mint a motor oldalán az R-betű akkor olyat vennék,de olyat nem találok és így marad a kék,de biztos az is jól fog rajta mutatni
Nekem áttetsző kék van mindenhol.
Amúgy kva jó cucc, majd meglátod. A fittingnél el tud fordulni a cső, és normálisan a helyére beáll, nem úgy mint a goodridge-nál amin fixen vannak a fittingek.
Még a színt kell kitalálnom és meg is veszem
Van igen, de felesleges a rozsdamentes sztem.
Sztem határozottabb lesz a nyomáspontod tőle, és jobb lesz az adagolhatósága a féknek.
Épp nemsokára rakok megint egy Gsxr-re ilyet.
Azt próbáltam gumi gyári fékcsővel is. Hát tényleg valami igen gyenge...
Pedig jó nagy ár különbség van közöttük
Ha már ilyen sokat szereltél fel akkor hagy kérdezzem már meg,h mennyivel lesznek jobbak a fékék (és itt igazából nem arra gondolok,h kemény pályázásnál,hanem úgy alapból)? Mert sajnos a Gsxr-re elég gyenge féket szerelnek