Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell enni vacsorát és fogyni fogsz
Elvállalták az egyengetést, azt mondja nincs is benne sok (megengedett 15x)
Ok, szólj majd, ha jönnél.
Szia, akkor sztornó mert vagy el kéne lógnom, vagy várnom kéne. Megdumáljuk későbbre. Amúgy is akkor van értelme, ha a PC-t is hozom, de azt át csúsztatnám a következő hónapra. Kéne egy gatyát is vennem, mert a fogyjunk le projektben elvéreztem, mint efferi.
Hali! Hja, jó lehet. De fél 5kor kb el kell mennem otthonról, sztem fél7-7re érek haza.
Szerinted én mikor cserélek teló olajat? Amikor kedvem van. És szimmeringet? Amikor folyik.
Nem mint ha ennek bármi köze lenne a vitához.
Az vicc, hogy rátapintott. Még a gyári 5 éves olaj van benne. Biztos azért nem jön az 1:57. Meg is csináltatom.
Te viszont jó lenne, ha teló olajat cserélnél végre, ahelyett, hogy itt lobogtatod a diplomádat.
Figyelj a préshézagra!
Szevasz! Holnap délután alkalmas neked tenni-venni? Elmennék Hozzád a két vez. tengellyel és leméricsgélném a K5/K6 1000 tengelyeket. Ha meg tudunk alkudni el is hoznám őket. Elegem van ebből a telt nyomatékú szarból.
Akkor vihetem megint a szervízbe...Köszi a segítséget!
Igen, ez a legvalószínűbb az elmondásod alapján. Persze kismillió más tényező is lehet.
ohh értem,így látatlanba mit mondanál,lamella csere?
Pedig tetszett, mert már rajta volt a piros felnicsík, ugyanúgy mint a hátsó kerekemen.
ment válasz. negatív kisugárzás, nem jó
ment levél
Egy szó mint száz. Bocs apu! kéne a tárcsa. Főleg, ha párba van és ha cakkos. Pénzem persze nincs rá, de ezt tudod.
Megbékítelek. Amit tízesért vettem, az is lötyög picit (jobban, mint ami benne volt). De menet közben jó, ez a lényeg. Amúgy nem tudtam melyik tárcsa lesz rossz, de gyanakodtam arra, ami egyszer már kirázta magából a betét rögzítő stiftet. Mit ad isten, bejött.
ezé nem kapsz uj féktárcsákat,lötyögős szegecseléssel. ma találtam meg na jó,nem ma,hanem a multhéten.
most megbántottáál
Esetleg nem kéne teleszarni a gatyát a kanyarok előtt és akkor nem brekegne hátul.
Vettem első tárcsát 10-esért. Jónak tűnik. 250 körül most sem teljesen nyugodt, de már nem tudom eldönteni mi ráz. Legalább a plexi már nem reped el a rezgéstől, tehát mindenképpen javult.
K5 1000 bubis plexi eladó filléreké :)
Megvan az első kerék. A csapágy el van törve benne, nem tudom mit kaphatott, remélem nem fog ütni a felni.
nekem az a gondom hogy fékezésnél felgyorsul,lassításnál meg brekeg hátul