Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen nekem is volt a 750esemmel csak az út közepén
Michelin 2CT, írjátok... Oké, de leírhatnátok azt is, hogy melyik sorozatra gondoltok, mert rohadtul nem mindegy hogy a túra 2CT-ről beszéltek, a sportról, vagy a slickről... Csak mert ez rohadtul nem mindegy szerintem!
Bocs, lemaradt, Michelin 2tc...
Szia! Nekem van 1 pár 120/70-190/50 méretben. Kb 95%, alig futott valamit. 35000/pár...
Előfordul bárkivel, én csak hülyéskedtem. Én egyszer a Z750-el úgy "estem el", hogy mikor befordultam a kocsma kapun (a járdán) lefulladt a motor és ahogy megtorpant nem tudtam megtartani. Elképzelheted azt az égést.
Lassabban mentem mint veled. Fáradt voltam+összejöttek a dolgok. Legalább megint szerelhetek gumit is.
Megindult a motor könnyítés már 2 kiló rozsdás csavar és javított idom lekerült róla, hátsó index, fél segédváz, tükör és pár baromság formájában.
A Michelin 2T gumi volt ott is a hibás
D209GP párban van nálam eladó. 10,000Ft. Több, mint 50%-os gumik.
oo Köszönöm a válaszod!:)
egyesben kuplungal feljön kerékre simán,na jó kicsit rá kell segíteni kézzel.
azért a cangádat megnézném.
felőlem mehetsz mint egy barom,annyira már benőtt a bukssim,hogy nem csinálom mások után a baromságot közúton.
nyugodtan eljöhetsz velem, nem mindenki csapja oda másnap a motort, miután együtt motorozott velem. nem kell félned.
nagyon nincs talán holnap gurulok egyet vele,ha végzek a térkő lerakással.
nocsak, előtoltad a seggbosszantódat? nincs kedved végre motorozni?
én is motorztam tegnap,kb 3km-t de nagyon kapart,ugyhogy inkább leálltam
az volt. oda-vágta.
high side,nem slide amatőr vagy,ugy kell menni mint el pasóban,nincs ügetés,csak lépés vagy vágta.
Pilot Power 2ct, Pure 2ct, Metzeler SportTec M3-M5, Racetec, Pirelli Diablo Supercorsa SP vagy a számosak. Dunlop Qualifier II, D 209 GP Racer,211 GP Racer, SportSmart. Bridgestone S20, 003 RS,
Fél áron nem érdemes semmilyen használt gumit venni. 8-ad, 10-ed áron rendben, nade 30 rongyot adni egy használt gumiért?
Nekem hátul Dunlop van,de vészesen fogy a gumiréteg,ezért is kell valamit sürgősen szereznem :)
Mi a véleményetek a használt hátsó gumikról,érdemes rá azt venni fél áron?
Nekem csak az a bajom velük, hogy 2000km-t bírnak ki.
Nekem most michelin power pure 2ct van eddig jó, de volt conti race attack, pirelli diablo supercorsa is, egyikkel se volt bajom
Sziasztok!
K5-ös típusra szeretnék első-hátsó gumit venni,milyen márka/típust érdemes rá venni?
K5 1000 környezet védelmi tiltás kiiktató eladó!