Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kormánycsapágy echte Yamaha 42000 A legelső csapágyboltban megkérdezve 1300/db.
úh, hát hja, qrva drágák ezek a dolgok, de igazából vicc, hogy egy mikrokapcsoló 82e Ft. egy ilyen egyszerű szerkezetért igazából még a 30ezer is sok sztem, persze a 82höz képest mindenképpen jó ár.
Csak pénz és türelem kérdése Egyébként 1098 futómű lesz alatta, de így még a hátsó lengőkart is faraghatom.
Hello,
Beolajoztam,így elmult a nyekergés,2005-ös a gép,viszont középen,ahol van a gumigyűrű,ott mozog és nem is bírom meghúzni a csavart,elképzelhető,hogy kuka a gumigyűrű?
30 papír. Itthon 82 az új...
http://www.agomotors.hu/websho...
30-ra gondoltam...
Nekem az van, de 750 be! Mi az a szuper ajánlat?
ára mennyi lenne?
Helló.

Kimértem a tps szenzort és valszeg ő a ludas tényleg. Elkezdem tekerni óvatosan a gázt és mérem az ellenállást. Elinul felfele majd 1.2kohm-nál ha tovább tekerem finoman, visszaesik 100 ohmot majd folytatja szépen felfele. Valakinek nincs eladó egy k2-re?
Most elküldtem megint.
Direkt kérdeztem, hogy a mobilszámod jó-e. Ami Öhlins, az gondolom csak jó lehet. De honnan szerzel Te ilyen cuccokat?
Nem jött át. Új számom van: 70/624-8808

Hogy tetszenek a dobozok?
Amit adtam helyet, ott átmegy akkor is ha nincs fék.
Kedden még megpróbálom egy új helyen, ha nem megy szólok, köszönöm.
Kipu csendes, már vettem rá lyan fékkart aminek a vége is megvan
Addigra próbálom összelapátolni a régi vasat. A felkoppanó futóműre van orvosság, megtalálod a képeken.
nem ment át műszakin?szólj ha kell segítek benne sztem a kipufogó hiánya sem gond
Május 17
Ha ismeretlenül jársz arra nyilván szívod a fogad, de ha tudod pályát, találsz olyan nyomot, amin lehet kenni neki. Persze szitál mint az állatt, meg fel koppan a teló, dehát TT vagy mi szösz... Mondjuk az tény, hogy már egyre kisebb dőlésszögeket lehet csinálni, mer a repedezett aszfalton már nagyon cinkes eltenni karcig. Én pláne a jobbosoktól féle. Szerintem Lepence rosszabb, mert az még sóderes is.

HRing: ápri 24.
Dobogókő felé minden út szar ha nem a 10-esen mész síkságot bámulni.
Mikor lesz Hring?
Egyébként már többet mentem a Yamahával, mint a Ducatival

Nem lenne értelme eladni, nem tudnék annyi hasznot rátenni, mint amennyibe az átírás kerül, pedig nem vettem sokért.
Na erre kíváncsi vagyok, melyik úton jártál pontosan, hogy rossznak ítéled? Mert ha predihez mentél, akkor igazad van. A jövő hét nekem nem jó ilyesmihez. Ha Hungaroringre ha eljutok már az is kész csoda lesz (megint). A Mátra azért egy "nagyobb" túra de legalábbis egy egész napos program. Arra nem lesz idő most.
Nem üzletre vettem, nyáron használni is akarom nem csak nézegetni, mint a 1098-at.
Voltam az asszonyéval felétek, elég katasztrófálisak az utak. Jövő héten Mátra találkozó?
Még nem. Most intézem az idomokat hozzá. Lehet olasz lesz a formája
Milyen terv öregem? Tuti nem lesz Nálad 2000km-nél tovább. Nincs mit. Meg is oldottad a műszakit?
60 úgyhogy még pont 40-et fog elmenni ha megcsinálták
5-6000 km/év a terv vele annyit egy babetta is kibír szétszedés nélkül.

A hátsó gumi érezhetően kopik rajta

Köszi a segítséget, holnap fellógatom a teraszon a gépet.
És 51ezer mennyi van benne?