Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogynem. Az enyémre is felmegy a Ducati összes alkatrésze, kivéve a motor persze
B+ már fizessek is érte hogy elvidd
áááááááááá az nem jó nekem
Bogyó elviheted elviheted a 2002-es R1 pályaidomot ingyen debrecenből. Fejidom hasidom oldalidom ha jól emlékszem.
Oszikám nincs ilyened kompletbe?fejidom,oldalidom,jó áron
Mit csinál a nő sex után?






















ZAVAR!
Köszi szépen, de csak sérülésmentes érdekelt volna, mivel lusta vagyok vinni ide-oda, hogy újra olyan legyen, mint volt de mivel olyat nem találtam így csak az maradt, hogy megcsináltatom Viszont az idomon belül ami van fekete műanyag darab az elején és 3 műanyag patent tartja, nah azokból 2 kis patent érdekelne
ilyen ez
Enyhén sérültet tudnék!
Neked sincs géesixered!
Szépen bessszílyetek egymással mert lecsapkodlak benneteket! Vagy benetteket!
Mindenhol beszólsz? Húzz innen. Nincs is géesixered.
mondat nem nagy betűvel kezd egyenlőre?vagy egyelőre?vagy hasonul?vagy a büdös Faszt érdekli?montam kéttével gyere oszt szeddd össze magadnak TTTTTe.
Igen, a semmi egyelőre még ingyé' van.
mondtam neked ingyé van
mit?
Helyette eladod a dunlop fagumikat, amit utána tovább kell adnom ugyanannyiért valami mazsolának.
Üdv mindenkinek!

Suzuki GSX-R 600/750/1000-hez van jó néhány alkatrészem szinte minden évjárathoz.
Ha esetleg valakit érdekelne valami, akkor nyugodtan írjon rám itt, e-mailen (cheedah@vipmail.hu) vagy akár telefonon hívjon fel (06209629446).

Üdv!
van bridgestone,metzeler,és dunlop garnitúra zsír új gumim,polcon gyári fóliában,de nem adom el. 120,190,ill.125 ,195.

kell a izére aaaaa...
Pedig most de. Tavaly cseréltem mind2-t, utána rögtön a jobbost cserélni kellett így megmaradt 1 db tarcsiba. Vasárnap nehéz szerezni szettet
Legalább a tied megy. Nekem még holnapra ígérték a 1098 első lámpát addig biztosan állni fog a vas. A hátsó idom is nagyon nehezen megy fel, a Ducati sokkal keskenyebb, mint az R1.
Ha kész lesz cserélhetem a tankot is, mert biztosan nem fog jól kinézni
Ugye nem azt akarod mondani, hogy csak az egyiket cserélted ki?
na telószimering is cserélve há nem elfosta magát a balos?!
Sziasztok!

Bal oldalidomot keresek k3 1000-re, lehetőleg olyan színben amilyen volt. Tud esetleg valaki?
Nekem most Power Slcik van fent. Majd meglássuk ez milyen. Mire lett fékkarom lett szar idő is.
Nekem pilot power volt a bűnös.
A power race utcai a Z-n jó volt GSX-R teleszkóppal.