Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2 R1 között van 1MFt különbség és a régebbi most jobban bejön.
Ezt nem fogom sajnálni, ha belecsúszik a sóderbe, valószínű a váza se fog elrepedni
GSX-R-t akartam venni, meg is volt rá a pénz. Amit kinéztem K9 arról lebeszéltek, K7 nem tetszik, a régebbiek nagyon túl vannak árazva.
Ez olcsó volt, lehet faragni, nem fog már ettől kevesebbet érni akkor sem ha csapágyasra hajtom.
Mégis eladtad, és Gixxert akartál helyette...
Eddig egyik se döglött meg a 3-ból ami volt, pedig az egyik nagyon komolyan meg volt tuningolva
Kinek van a motorjában Power Commander III USB?
Nekik lenne 1 jó ajánlatom.
Gyorsváltó kapcsoló GSXR-hez eladó.
R1...
Az eddig bő 100km-es tapasztalat: megy mint a barom, nem kérdez vissza kicsi gázra sem. Első fék bika, kapar egykerekezik, kényelmes szóval jó motor.
Reggel vittem műszakira, de a középen keresztbe vágott sport dobbal nem ment át pedig kapott furulyát is.
Van már rajta rövidebb áttétel, fém fékcső, szóval pár dolgot már kicseréltek amit én is tettem volna rá.
Egyelőre csúnya persze, de a fekete festék olcsó
Van motorom, van öröm: lehet szerelni

Megint R1 lett, de ez -főleg az árához képest- jobban tetszik. Segítsetek please: az alsó és a felső kormánycsapágy ugyanaz? Csak a felsőt tudtam reggel megnézni az 32006-os.
Volt egy kis kottyanása meghúztam, de így se jó, pedig már olyan feszes, mintha tuningolt kormányteló is lenne rajta.
Mikori évjárat a vasad? Mert ugye a régebbiek fixek voltak nem változtatható az ellenállásuk. A lényeg ha lassan fordítod a kormányt akkor kicsi ha gyorsan akkor nő a kormánygátló ellenállása. Valamint ha odahajolsz hallani lehet ahogy áramlik az olaj a hengerben. Te csak a nyikorgást hallod?
Mert Neked 15W kell. De nekem a 10W is sok.
gyári kormánygátlót akartam írni
Hello Joe,létezik olyan,hogy gyári lengéscsillapító? Ez az első villába van benne,gyári az egész és az nyekereg kicsit.Nem érzek ellenállást,ahogy fordítom,mit mondasz rá látatlanba,olajozzam meg aztán majd lesz valami?:)
Uhhh most olvastam vissza... :/ Ezzel nem csak így vagyok akkor! Nah nagyon fasza! mi történik itt?! (járvány van) :(
Sziasztok! Régen írtam már nektek bocs! Olyan gondom lenne a K8 ezredesen alacsony fordulaton be rángat a moci. Főleg mikor elakarok indulni! Emiatt nem 1x fulladtam le lámpánál! Mint 1 tanulo komolyan mondom... Mitől lehet lehet szar benyát raktam bele?! utolsó tankolás MOL benya kút volt( az volt a közelben) és véletlen 95öst raktam bele...! előtte nem tapasztaltam ezt.
Szerintetek?
mintha ugy emlékeznék hogy amit tőled vettem abba 15w-t tettél

Szal akkor van kormánygátló bőgési időszak is?
nem normális,ugyanis cincogni az egerek szoktak.sztem nézesd meg,a kormánygátlo gátló hangot ami nem hasonlítható semmihez,persze párzás időszakban más kicsit mélyebb hangot ad a hím kormánygátló.
Már a 10w is sok neki. A zöld hidraulika olaj nekem bevált.
Éppen most pumpáltam ÁFOR SAE 20W egyfokozatú motorolajat a kormánytelóba, más nem volt itthon 20W. Kicsit keményedett.
Persze csepegtethetsz a tengelyére olajat és mozgasd meg hogy bevigye a szimeringhez. Egyébként nem kéne nyikorognia, van még ellenállása ha forgatod a kormányt, van még benne olaj?
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy a kormánygátlót sima motorolajjal meg lehet picit olajozni,elkezdett kicsit cincogni,vagy ez normális?
Toljál bele 30% E85-öt hátha kitakarítja az injektorokat. Pont most gondolkodtam egy régebbi motor vásárlásán, de lassan feladom azt is. Közel 4 hónapja keresek motort de nem találtam csak roncsokat, vagy iszonyat drágákat.
Olyat ismerek aki 4-ből 3 rossz vételt csinált, a negyediknél csak kevésért számolták be a motorját, persze 1 hét alatt eladták
Szia! Igen ez kéne. Én is meg tudom csináltatni, csak egyetlen - szinte biztosan eredménytelen - próba miatt nem akartam lakatoshoz menni. Köszi!
Nekem nincs, de majd 1szer csináltatok 1et valamelyik cimbivel...
http://www.chewys-stuff.co.uk/...