Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó NGK iridiumos gyertyák, eredeti japán.
CR9EIX 2500 / darab.
Érdeklődni: 70/2991622
nagy satu betéttel, légkulcs, brigéciol, féktisztító, sűritettlevegős pisztoly, nem kapkodás, nem porolás, bátorság, türelem, figyelem :-) szerintem ennyi kell hozzá, de legtöbbször én is csak bedobom a Feróhoz csömörre, másnap meg értemegyek, és akkor tudom, hogy precízen van összerakva....
és macerás szétszedni?a bolban riogattak hogy ne álljak neki mert teflongyürű meg nem úgy van hogy csavarhuzoval kipattintjuk a szimeringet stb.....
mivel mossam ki az olajsárt benzinnel? 4dl olaj megy száranként?
gyárit tegyél bele, én már küzdöttem mindenfélével, duplarugós olasztól kezdve mindenféle mások által ajánlottat próbáltam, de mindig a gyári bírta eddig a legtovább...
Az alján van egy jó nagy, mélyre süllyesztett imbusz csavar, ha azt kicsavarod, ki tudod venni a csúszószárat.
gsxr 1000 k4 első teló szimering cserét kéne csinálnom
segítséget kérnék ,hogy álljak neki (hogyan tudom széthúzni a telót)
köszi
mondjuk egy suzuki motorkereskedésben, vagy egy motorbontóban... megvan az akár 300ft/db is... :-)))))))
Üdv Urak!

Hol találok,vagy hol tudok venni K3 1000-hez féknyeregfölfogató csavarokat?Köszi!
keresek: 1000 k4 gixxerre sportkipufogót
tedd fel ide
le kell kicsinyíteni....mivel fényképezted?
Csá ha megkaptad a képeket jelezd.Már 4szer próbáltam átküldeni de nem sikerült.Ma délben megint átküldtem.Bocs.
AZ összekötő csőre nekem is szükségem van.
A dob és a bilincs eladó.
összekötő csővel együtt?
0,7dl-es johnie walker?
Sziasztok!
Mennyi lenne a karcos púp?
Én eladnám a mocimról a dobot,az ára:40.000Ft.
0 km-es púp is van eladó (2db) + van karcos is ha az kell olcsón
és persze némi sallang
ha a elolvasod a szöveget megnézed a képeket, akkor egyértelmű kell hogy legyen a dolog.... ha nem akkor nagy a baj :-)
Valószínű a gyári sérülésmentes szettre gondolt. Nekem is van egy komplett szettem, pont ilyen... igaz abban van vagy 3e km..
Bocs, ezt én akartam írni, csak más néven írtam be véletlenül.
Ez most sérült vagy ép?
Van valaki akinek 90-körüli gsxr 1100 as motorja van (légolajos)?
Éppen tegnap szereltem vissza a gyári cuccot, mert vizsgáztatni kell a paripát, 800km-t futottak az idomok, mennyit adnál értük?
Szisztok!

GSXR 1000 K4 hez keresek komplett idomgarnitúrát gyárit. Ha van valakinek jelezzen.