Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is friss a gép, eddig nem is tekertem neki annyira ilyen úton de 220-nál seggberúg
cserélj szűrőt és meglátod milyen lesz kezdés képpen
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon.
Vettem egy K1-es 1000-t.Olajat,szűrőt,cseréltem,benzinszűrő tisztítva,nem füstöl,nem eszi az olajat,Martin dob szépen jár de valahogy 8000 felett nem tépi ki a kezem és 260fölött kÍnlódik!légszűrőt még cserélnem kell.mentem egy rövidet szűrő nélkül próba képpen(tudom,hogy gáz!),jobban ment(280) de még nem az igazi!Valakinek van ötlete?
Előre is köszi!
örülök h a képet nem rakta fel...
ha üres lesz majd lehet megnézem :D
közbe én is megnéztem. vhol itt van:
a benzinpumpa biztos jó mert FI nem világít. max a szintjelző adhatta be a kulcsot. de anélkül még megvagyok :D
Megnéztem, és a benzinpumpánkban van a szintjelző.
Az fasza ha az beszart.
Akkor jó!
Nekem müxik rendesen. Amikor elfogy a cucc akkor kivillan a jelzés. Megnézzem rajzon, h mi lehet vele?
igen van. neked működik rendesen az üzemanyag visszajelző? mert nekem egyfolytában világít :S
Hát arra még nem megyünk, de majd a Street Fighter napokra...
Neked is van ilyen hülye kerregő hangja az injektornak amikor ráadod a gyújtást?
GSX-R 600-750-1000-hez undertail 11000 Ft
másnem madarason 1-én
Látom neked is K2-esed van. Na majd ha talizunk meglessük 1másét.
Nehogy kiadj azért a szarért annyit. Annyiba már szerzek neked bagster-t az ebay-ről a motorod színében...
ez a közös gurulás engem is érdekelne. ha meglesz a rendszám és letudtam a vizsgákat :D
És mennyire sújtana ez engm anyagilag?
Okés Báttya :) találtam amugy bör boritást a tankhoz. de csak féligtakarja. alulrol a fölsö egyenes részig ér.
http://www.motostyling.hu/t110...
Nekem lenne majd tesó! Meg megcsinálni a mocidat is.
kérdés: lenne kedvetek egy GSXR talihoz? illetve egy kisebb guruláshoz? nincs még konkrét terv, ha összejön a csapat akkor ráér tervezni helyszint és időpontot. akinek van kedve hozzá, motorozz.hu-ra irjon nekem (murdoc).
Szia,van több darab is ha érdekel csörögj 06705850436.
Sziasztok k5 k6 ezres gsxr-re kellen gyári kipuffanó végdob, szelep nem kell bele. Kicsit karcos lehet az nem érdekel, sérült ne legyen.
Maci! A sallang anyagból szükségem lenne egy kuplungkarra, meg a jobbos lábtartókonzolra. El tudjuk bizniszelni?
köszi
Itt megtalálod amit keresel!
work manuals
gsx-r 1000 k3 k4 service manual - t keresek
akinek megvan jelezze
köszi