Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

800km-t futott karcmentes teljes Bodis rendszer eladó K7-K8 Gsxr ezerre. Kizárólag gyári rendszer beszámolással
65e ft-ot kérek a Bodisra..
a bukógombát majd csak akkor adom, ha már a motort is eladtam, plexiből karcmentesem nincs, a versenyplexi felső csavarnál van elrepedve, de nem vészes, felszerelve nem látszik, van 2 gyári karcos, meg a fighter, bármelyik vihető külön is...
hali Maci!
a plexit külön is eladnád?
meg a bukógomba is érdekelne képet küldesz róla?
tomtattoo: én 5 éve járok utcán is gixer 1000-el 17:42 helyett 16:45-ös áttétellel, néha átülök másik motorra, és olyan erőtlennek érzek mindent az enyém után, hidd el, kell az ezresnek az áttétel, sokkal szórakoztatóbb úgy... a fighterem is ezres azon 17:56-os áttétel van :-)))

OldPiet: kutyacsontból lehet kapni állíthatót, jobb mint kisérletezni ...

jafobaby: én 180-assal pályázom, szerintem jobban lehet átdönteni vele, de szarabbul néz ki :-)

edem89: ez normális, vidd el a Csunderlik Csabihoz, beállítja neked faszán http://www.prop-tech.hu/



Eladó gsxr 1000 k4-hez:

- kék/fehér sérült idomok, (fejidomnak csak az egyik sarka, oda megvan a gyári matrica is) farokidom nincs, tank horpadt , javított fejkonzol, lámpakapcsoló, fékkar, plexi, sallangok
- Versenyidom nagyplexivel, könnyű fejidomkonzollal kompletten (jobb oldalán kis sérülés van)
- streetfighter kisplexi gyári fejidomhoz (elfér tőle a krosszkormány)
- LSL bukógomba kék jobb kicsit karcos
- bagster tankbőr hibátlan

info@streetfighter.hu
Nekem is k6-os van és elég "durva" nem nagyon kell áttételezni a mocit közútra. Hacsak nem pályázik az ember.
Ráadásul a képeden egy K6 van.
Nem elég durva az 1000 gixxer? kb 5.000.-ft
Helló
Érdeklödni szeretnék hogy a gyári k7-es 1000 res gixxernek hány fogas az első láncfogaskereke azért kérdezném mert szeretnék rá venni egyell kisebbet ,,meg hogy ha eggyel kisebet rakok rá akkor menyivel lesz durváb vagy rosszab lesz e valamivel?
és még anyit hogy milyen árba lehet a fogaskerék
Elöre is köszi
Okés! persze!
visszatérünk rá ha meglesz még,mert most a gumi a legfontosabb
Hali! nem sajna mert nekem is megvan a gyári is nem tudok mit kezdeni 2vel.
Hali Mury!
A gyári dobomat nem számolod be?
Oks, később meg is próbálom! Köszönöm szépen a segítséget!
folyamatosan nyomd a lámpa melletti gombot majd add rá a gyújtást on ra majd a sel gombbal tudod 500 ford ként állítani majd a lámpa melleltti gombbal tudod fixálni
csá
Sziasztok!

Van egy K5 750em. Került rá sportdob, ezáltal az alapjárat ingadozik. Megoldás az alapjárat felhúzása (legalábbis vmit ér). Mondták h injektor állítás se ér semmit.

Másik kérdésem: a válás ,,villanóját" hogy lehet beállítani?

Előre is köszönöm!

Üdv: Edem
nekem is 180-as van fenn semmi gáz csak a kinézet
Hali!

25.öt elég szép hangja van és nekem 180as gumi van a gixeren ezzel vettem de sztem nincs vele semmi baj jól viselkedik vele.
ki rakott fel már gsx-r 1000-re 180 as gumit?jó -e rá hogyan viselkedik vele stb.
mit kérsz érte?
Hali!
Egy barátomnak K4-ese van és szeretne venni, csinálni vagy csináltatni kutyacsontot. 25 mm emelésre gondolt. Tudja valaki milyen hosszúnak kell lennie a kutyacsontnak? Mennyivel kell hogy rövidebb legyen? Esetleg van valakinek eladó?
Hello jafobaby! nekem is van 1 dobom a képeim közt van a mocimon rajta 4 csavaros ovál! ha érdekel akkor irj!
kösszi most már teljesen okos lettem én pont forditval löttem be mert az fzr-en más volt meg a felsö fényesebben pirit azért gondoltam de tévedtem
Érdekes,de nem..
mármint a tompitottat ugy értem ha a felsö is ég akkor az alsó tompitottja is ég közösen ?
kössz széppen én meg aszitem forditval van és az alsóban csak a refi ég vagy a tompitot is azért besegit?