Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ. Ilyenkor fogom a fejem, mert a régi motoromon, alul kitekertél egy csavart, és felül beleöntöttet az új olajat. Jónak néz ki ez a cég. Vajon 5000-be a szimeringek milyen minőségűek lehetnek? Csak mert már jártam szarul utángyártott szimeringgel... Azóta csak gyári...
Mivel a legres rugokent mukodik, nagyon nem mindegy az olajszint. Ha nagyon tele van toltve akkor meg rettenet el tud merevedni a csillapitas. Szoval a helyes olajszint ugyanugy fontos, mint a megfelelo surusegu olaj es rugoero hasznalata. Olajcserehez szet kell szedni sajnos. De nem draga ha viszed a villakat kezbe. En ide hordom: www.futomu-tuning.hu
Valaki tud valami nagyon egyszerű módszert az első teló olajcseréjére? Vagy mindenféleképp ki kell szedni?
Azt mondod túl sok olaj van benne? Attól is lehet ilyen probléma?
Jah, itt vannak a gyári adatok.
Alapállapotban 4-es, és nekem 5ösön is kemény. Tovább meg nem állítható.
Túl van töltve.
Ja, még kérdés. Eléggé beton kemény az első telóm.
A normális beállítás alá állítottam de még mindig kemény. Fent már csak 1 klikk van a kék állítókán kifelé, de sztem úgy sem lenne jó.
Ötlet? Vélemény?
Milyen ledek és mekkorák? Ilyenek mint a képen van, vagy SMD?
Hmmm...ha több lábú, akkor több színű!
Jah, lehet venni, vettem is, azt fogom átalakítani, meg lemásolni.
Akkor jó!
A múltkor megjelent egy
FI hibajelzés és meglestem a hibakódot.
C34 volt. Injector signal for #3 cylinder...

Aztán aznap délutánra el is múlt.
Most meg este a csajomnál emelkedőre volt a moci letámasztva 1esben, és megint lett FI hibajelzésem. Mi a rák van evvel?
na itt is van, fehér üveges, undertailbe is bele lehet faragni, nagyon jó fénye van, és csak 5 ropi...
GSX-R 600-750-1000 '00-'03 (1000-'01-'02)
Undertail!
A gyári lámpához való 11000Ft
A két körlámpás 17000 Ft
szerintem lehet már ilyet kapni, olyan is van amibe az indexet is belevariálták... egyébként szerinte érdemesebb egy undertailt venni, és abba rakni egy ledes csíkot, mindjárt keresek egy képet vagy felmegyeka padlásra mert nekem is van itthon olyan...
a kerregő hang amikor a folytószelep beállítja magát... nem kóros a tünet :-)))
Engem érdekelne a LED-es lámpa! Van idehaza egy rakás LED és kéne velük kezdeni valamit. Mondjuk ezek a LED-ek 4 lábú ledek, de hátha ki lehetne belőlük hozni valamit!
Naaaa hát miért nem rakta fel a képet...
Pl mint a képen is. Nem hobbiból áll a GSXR elöl, a Busa meg a hátul.
Jah, ez is csak egyenesben érvényes, mondjuk 0-ról, meg 100-ról indulva. Persze kanyargós úton azért ha nem figyel és nem vált vissza akkor otthagyom ahogy illik...
Na persze nem ilyen téglalap alakú panelen lesz.
Most kezdek majd pár darab ledes hátsólámpa panelt csinálni a K1-2 600-750-1000 sorozathoz. Úgy lesz megcsinálva, h a gyári panelt kiszeded és ezt belerakod helyette. Semmi bonyolult, csak mintha égőt cserélnél. Érdekel valakit?
Kép róla...
Haveromnak van egy K4-es Busája, szoktunk versenyezgetni. Hát, még nem tudtam megverni, de tuti, h addig fogom tuningolni a vasat ameddig le nem tudom gyorsulni.
16:45? Háát kiváncsi lennék, h milyen lehet avval az áttétellel. Tuti még 4ben is emeli az elejét...

Kutyacsont cserével mit érek el? Nagyobb vagy kissebb lesz az ülésmagasság? Aztán ennyi?

Akkor felrakhatom a megmaradt 180/55-ömet is. Kiváncsi voltam a véleményekre.
egy szép rövid kis kör
Már csak Pécs környékéről kéne valaki.