Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na örülök, h megjavult.
Köszönöm a felajánlásokat,királyok vagytok!Tegnap elmentem Bajára a Sugomotorhoz.Nagyon rendesek voltam velem és még benzinpumpájuk is volt!Rátettem és sokkal jobban gyorsul a paripa.A végét nem tudtam még megnézni arról majd hétvégén írok!Jó ez a "fórumközösség"!
GSXR talit és gurulást szervezünk, mindenkit szeretettel várunk ápr. 11-én, részletek www.motorozz.hu turák közt "GSXR gurulás" cimen! Nézzétek meg! üdv: Murdoc
Milyen jó, h ilyen közel lakunk egymáshoz...
heves megye eger mellett
Sziasztok!
K5-K6-oshoz van eladó első lámpám. Nagyon olcsó! Alkalmi vétel.
Lehet tudok szerezni.
Az fasza. Az ország túlsó végén laksz. Ha erre járnál várlak egy tankpróbára.
Hát attól függ hol laksz. Én Komáromban...
Akor jól jártál vele...
Hát, nekem a K2 megy ahogy kell. 5ben 295-ig leforgott semennyi idő alatt. Aztán letiltott. Hát mondom milyen már...
Visszatérve a hibához. Nézd meg a gyertyákat, h milyen színűek. Lehet nem nyom elég benyát a benzinpumpád(akkor fehér lesz nem pedig őzbarna), vagy az injektor van elhangolódva. Sztem nem az van, h kevés a kompressziód, de ha nagyon nem lesz jó, érdemes lenne megmérni. Légszűrő meg kell bele, mert kell kicsi folytás a levegő útjába. Esetleg a Ram Air csöveket megnézheted, h nincsenek-e eltömődve. Pl egy madár benne...
Ha nem is jön össze azért köszönöm a lehetőséget!
Nem biztos,mert ha minden jól megy jövőhéten megyek Veszprémbe.Te merre laksz?

eladó tankom nincs csak gondoltam ha másikkal ki akarod próbálni és közelbe lennél gyere el. de kb 250 kmre lakunk egymástól, egy próbáért az meg sok...
Békéscsabán!Ha kell elmegyek bárhova csak jó lenne ha nem venném meg potyára azért szeretnék egy kört menni másik tankkal.6perc átszerelni mert a benzincső is gyors csatlakozós!Persze teljes anyagi felelősséggel!
merre vagy megtalálható?
Sziasztok Rövid karcmentes carbon japan yoshimura trioval dob gsxr 1000 k5-k6 ra eladó. Gyári cső+50e ft.
Ha tud valaki benzinpumpát 2001 1000-hez ,szóljon !
Köszi!
köszönöm az ötleteket mindenkinek!Most cseréltem láncszettet gyári méretűre,úgyhogy az is rendben van.Kaptam viszont egy e-mailt egy szerelőtől és azt írta,hogy lehet,hogy a nagynyomású benzinszűrő van eltömődve.Szerintem az lehet,mert az alacsony nyomásút kitakarítottam(benne van a tankban a benzinpumpában) és hihetetlen mennyiségű mocskot szedtem ki belőle!Tuti,hogy átment egy kevés a másikba csak az a baj,hogy a nagynyomásút nem lehet takarítani,mert egy egybeöntött műanyag házban van!Azt ajánlotta,hogy mielőtt vennék egy másikat kérjek kölcsön egy tankot egy körre.Tudom,hogy 1%esély van rá de ha valaki tudna Nekem segíteni nagyon megköszönném!
persze lehet hogy csak mindenhová rossz fogszámot raktakelőrre többet,hátra nagyobbat
Hi!
Nekem szelephézag állitás után 30-al kevesebbet ment,
és 2 literrel többet evett. 400 €-ba került a 24000-es
service! Deutschland
Gondolkodj ,de előtte nézd meg a lánckerekek fogszámát..
nem hiszem hogy áttétel problema lenne,mert ha úgy van az áttétel hogy végre keveset megy,iszonyatul kéne neki gyorsulni,ha viszont nem a dinamikusságra állitották,úgy végre többet kéne tudni!de lehet én mondok rosszat!
Gyári áttétel van a motoron?