Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezd meg megint, hogy mi a vélemény egy K8-ról!
Mindenki vett olcsón és eladott drágán?
Nagy lett a csend?! .
Ugyan kinek írtad volna, ha nem nekem meg sedu-nak!
Még az a jó hogy te olyan profi vagy motorok terén (adatlapod), de a másik csakis hozzá nem értő lehet! Végh Janit lecserélem rád, ha fokoltatni akarok, add meg a neved és címed!
Köszönöm. A vas nem vészes, 3700Ft/m, saválló viszont nincs nekik raktáron.
http://janodob.hu/........én itt vettem !
Engem nem zavar, ebben az évben eladtam még 2 autót is, meg néhány kipufogót

Segítsetek plíz: saválló perforált csövet hol tudok venni nagyfaluban?
ing tulajdonjogát említő közmondás
Rá tettem volna 2 havi fizumat, hogy feri veszi magára először.
Semennyire, mivel egy útca seprők vagyunk, csak te, mert mi birkák is vagyunk!
mennyi sztár van itt ,nem az a lényeg mióta csinálod,hanem hogy mennyire értesz hozzá. birkák
Én úgy megyek ki a főútig, hogy 1500-nál nem forog többet. Mondjuk utána rögtön 10.000 és még van 2 km a faluból, de az nem számít mert ott már nem ismernek.
OHV?!
Ebből kéne 6 db V-be. Lehetne kapirgálni vele ázott füvön.
Ez nekem is hasonló volt...
Én nem szégyelltem 3 dollárért dolgozni, amikor ugyanott (Miami) ugyanazért a munkáért, ugyanazzal a végzettségért más 20 usd-t kapott.
Jah! És igaza volt Nagyapádnak teljesen! Így is van sajnos, de akkor most nagyon sok alultáplált ember lenne az országban!
Sedu!
Nekem meg Apám azt mondta: Gyerek, a legény pénz nélkül nem legény!
Pénzel lehet pénzt csinálni!
És addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!
Nagyapám azt mondta aki nem dolgozik ne is egyék! Igaza is volt. Én dolgozom és telik fiatal motorra is, ez sokaknak a szemét bántja.
Persze az üzletből könnyebb több pénzt keresni, mint a napi 8 óra robottal. Én csinálom mindkettőt, nem is állok sorba segélyért!
Munka mindenhol van még a sötét sarokban is!
Ja,és nem a te szomszédaidra gondoltam,csak úgy általánosan!
Nekem is szóltak a szomszédok, hogy jó lenne ha nem TÚRÁZTATNÁM a gépet az udvarba. Délelőtt 10 órakor kitoltam, beindítottam,ketyegett jódarabig,majd rántottam kettőt a gázon két ujjal! Max 3-4 e lehetett! Mondtam neki: ha nem tetszik,fogja be a fülét,majd "apró" gázmozdulatokkal elindultam. Gondolhatod. Füstölt a gumi végig az utcába!
Többet nem szólt!
Az a baj ebben a szutyok országban hogy, nem hogy egy K1-is álom sok embernek, hanem még egy ETZ 250 meg Jawa 350-is!
Akkor már K5-re, mert nem annyival jobb mint egy K4, mint amennyivel többe kerül! A szomszédaim nem motoroznak (55-85 évesek), sőt még a hangjukat sem díjazzák (főleg verseny előtt), pedig a Yoshimura és az Arata.......
Feri.
Nem,nem! Félreérthető voltam! Úgy értettem: mindenki örüljön annak amije van(K1,2,3,4,5,6,7,8,9 stb.),motorozzunk sokat velük, baleset,és problémamentesen. Másoknak ez csak álom!(még egy k1-is) Ha pedig van rá kotta,lehet/kell cserélni! Csak azért fölösleges, mert a szomszédnak újabb van. Ha cserélem csak K4 vagy K5 jöhet szóba! Biztos halál!
Nem eladó még 1.5-ért sem!
1983!
900,000Ft-ig érdekel a zx10-es km-től függetlenül.
93 óta foglalkozom motorokkal, ma is adtam el egyet, úgy hogy a vevő meg sem nézte
Sedu, életkorod alapján valószínű régebb óta foglalkozom nagy motorokkal mint te, és amit vettem utóbbi 10 évben használt motort egyik nem sem volt vissza ütve az órája. De ha nem hiszed, akkor ha jársz erre felénk gyere be nézd meg a 04-es ZX10-esünket!