Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láttam, nem mentem vele hisz nem volt olyan állapotba/ félig összerakott valami. A motorja nem rossz jobban pörög mint egy gyári de egy gyujtáselektronikánál nem tőbb , ez cdak az én vél. Ja és a tulaj se a leg megbizhatobb formályú. ha gondolod MSN cimem fent van .
ez az. mit tudsz róla? mentél vele, vagy csak láttad? most beszéltem épp a sráccal aki tán szervizelte, fényezi a vasat. szerinte k7 elbújhat mellette
szeva . ha esetleg ez a moci Szegeden van amerikábol hozott na akkor felejtsd el. Én láttam, nem egy nagy élmény
Azt Te csak hiszed, hogy tol.
ezek a fekete vázas k1 k2 1000 gixerek mind utólag lettek lefestve szerintem
és tényleg
Héha! te vágtál át a powercommanderrel! Nem is jó az én gsxremhez!
itt már találsz egy-két fekete vázast.
küldjek linket?
én nem találtam :D
volt feketevázas gyárilag is! nézz jobban utána! Sőt, 2002-ben már adtak ki! elég csak ha a google képkeresés, és beírjátok: gsxr 1000 k2
azt én is láttam h gyári rendszer. csak azt nem látom sajnos ami elvileg benne van, nevezetesen főtengely, vezérműtengelyek, dugattyúsor tán mind tuningcuccok + a hozzá való elektronika is.
főtengelyen talán, de keréken tuti nincs meg sztem se.
de lassan arra jutok h télleg felejtős....
Nem volt fekete vázas gyárilag soha!
És ami még nagyon "szar duma"hogy 190akárhány lóerős és gyári dob+rendszer van rajta.Ez felejtős moci.
igen, a tulaj állítása szerint vortex az egész első villa. nekem meg k1-k3 750-esére hasonlít és nem vmi tuning cuccra. ismerős szerelőnek is a vázzal volt a fő baja, szerinte sem jött ki fekete vázas és azért fekete, mert így lehet eltűntetni a javítás nyomait.
Jól mondja micky és peppe1000 hogy csak 2003 után adtak ki fekete vázasat és szerintem limited nem jött ki k1-ből. Az első teló meg biztos hogy nem gyári.
De itt van a modellpaletta az összes színnel:
http://www.mcnews.com.au/
2003-tól adták ki az első fekete vázast... ez meg tuti nem az...
Én szerintem nem volt fekete vázas, csak 2003-tól, sőt az első teló sem a gyári! Én lebeszélnélek róla!
pedig mennyit fogok....:D
thx
igen jött! a motor vásárlás márcsak ilyen, párszáz km-t én is tettem már meg potyára!
igen be van tervezve a látni kéne csak sajnos benne van a potyázás (párszáz km csak :D)...
tehát akkor jött ki fekete vázas
hát a rizikó megvan! látni kéne! mondjuk én személy szerint óckodok az ilyen "egyedi" motoroktól.
igen azt vágom :D itt a vázzal van a bibi, nem szeretném ha javítás nyomait tűntették volna el ezzel a csudafestékkel.
van feketevázas,dehogy az limited? de a festés az nem limited, csak egyedi
sziasztok
segítségeteket szeretném kérni. GSX-R 1000 K2-ből van fekete vázas vagy csak a K3-tól fekete? néztem egy moccot az van írva hozzá h limitált szériás fekete vázas. belinkelem, hátha ismerős vkinek vagy tud róla vmit.
ez itt
előre is köszi