Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az MV az 5998-nál tol olyat, hogy. . . . . .
sziasztok!
nekem a castrolal ringen (ütve)annyira szorult a k7 1000 h állóhelyzetben járo motornál nem tudtam kivenni üresbe,mondjuk meleg is volt nagyon,de azota csak agip,azzal semmi gond!
Én Castrol Rower 1 Racing-et használok."születése"óta ilyen van benne.Nem kell túl misztifikálni az olajtémát,a legjobb ha megkérdezed az előző tulajt hogy mit raktak bele és azt kell tovább vinni(ajánlott)
250 ? lol
..Kipróbálnék én is egy 1000-rest szivesen durva lehet főleg zx 10. azt tudom hogy egy állat . én gixer 1000-re hajtok de az nem most lesz pedig elbirnám viselni még az idén
széles utat
250 alatt nem mentem. Érzésre? Nagyobb a különbség mint a 600-750 között. Olyat tol 3-ban, hogy az hihetetlen. Egyébként hasonló a karakterisztikája a két blokknak. Persze a köbcentit nem lehet letagadni de a Tizedes 6000-nél robbant a gixi meg 7000-nél. Ja meg a Tizedes nem rázza magát 2500 alatt. De nagyon jó a gixer is. Csak azért adtam el mert jó pénzt kaptam érte meg jó helyre is került. Ja meg mert a mostani mocim álmaim motorja.
aha.. ha autó pályán ki gyulatt neked 100Km után akkor 200 kilo alatt nem is mentél :D .. mennyivel erősebb a xz 10 a 750-től ? lóerőre tudom hogy mennyi de érzésre sokkal jobb ? ..meg gondolom alulrol is jobban tol..
Helló!
Szerintem a Motul az egyik legjobb olaj, és abból van full szintetikus 10w40-es is.
Jó a 10W50 is bele. De nem tudom miért nem találsz a kisebbikből is fullszintit. Vann abból is bőven. Amúgy annyi a különbség, hogy az 50-es magasabb hőmérsékletig tartja meg a kenőképességét. Asszem. Minden kmolyabb márka teljesíti az előírásokat. Castrol, Mol, Shell olyat veszel amilyet akarsz.
Hali!

Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen olajat rakjak a mocimba? 10w40est ír a könyv de abba nem nagyon találok full szintetikust vagy elég a fél szintetikus is? full szintetikusba csak 10w50-be és nem tudom, hogy mi a különbség meg milyen márkájú olajat tegyek bele szerintetek? előre is köszi mindenkinek!:)
Amúgy a valós végsebessége 275 körül van. De ahhoz 290 fölé kell vinni az órát. Akkor már nagyon sok függ a szélviszonyoktól. 20-30km/h ellenszél beteszi a kaput.
Elvileg 5l a tartalék. Nálam az olyan 70-80km volt elég. De normál menetben 160-170km-nél kezdett világítani. Autópályán volt, hogy 100km után.
Sziasztok All. Egy barátom keres gixer 1000 k5 felső villahidat amire széles kormányt lehet tenni ha valaki tud valami okosságot jelezzen lécci. Köszi Tomcat R1
hoppoá véletlen kétszer töltöttem fel az egyiket..
...biztos
..Mi a helyzet a vassal ? megyeget ? hány km-et mentél mar vele eddig ? én kb 4500-at csak. mentél mar vele nyélen ? mennyit mutatott az óra (csak kivancsi vok) nalam 288-at és nem volt hat szél kivancsi vok mennyi volt ez igazából sztem olyan 260-270 között tippelem..na de mind1 is..
Van egy olyan gondom a géppel hogy a benzin lámpa túl hamar gyullad ki (kb 125-130km után) és a kigyulladás után még lehet menni vele 100km-t max.. szóval szar az érzékelője.. nem tudod hogy mennyi egy ilyet kicserélni ? más is válaszolhat aki tudja.. de hogy ne csak off legyen itt van pár gép a királyról :
Nagyon szép lett meg gondolom erős is mint az állat!
Hihetetlen az uj 1000-es ! Kurva szép lett! 167kg/194Le Ultra brutál ! Ilyet tuti fogok venni
K4-re cseréld le az jobb. könnyebb erösebb jobb futómű és kezelhetőség és nem utolsó sorban szebb :)
Ha nem kell festeni a ráfot, illetve a küllőket, akkor 4500 /db, ha festeni kell (színtől is függően) 5500-6500/felni.
3 nap kell hozzá minimum...
Peppe! Mennyiért polírozol felnit? Van fent egy képed egy piros felniről. Első hátsót kéne gixerre.
ÉS persze, hogy elveri a MIllét , egy 750-1000 gixer.
Könyebbek vagy 10 kilóval, és vagy 10-20LE erősebbek is...Az ezres meg pláne...
De nekem volt gixerem(k5 600) és a futóműve meg sem közelíti a MIlléét!
Bár a fék megintcsak a gixeren jobb...
Meg a kényelem is...
De fele akkora egyéniség sincs mint egy ekkora paraszt motor
Ez mekkora igazság!
Dave!
mindenhova engem rakol be képnek?
Rajtad kívül mindenki lapon fordul a MIllével, ez nem mutatvány
üdv! eladó gsxr 1000 k5, féktárcsaszett fényezési hibával, a forróvizes nagynyomású néhol lehozta a festést. ár egyben a három 28000 ft. timua@invitel.hu
Hali!
Eladó Arlen Ness 54-es egyrészes, kengurubőr ruha hibátlan állapot, a hátán púppal ára 85e
ÉS Arai RX7 RR Nakano Replica bukósisak L-es méret 85e
Arai Viper GT bukósisak M-es méret, sötét plexivel + a gyári 95e nagyon szép állapotú megkímélt mindkét bukósisak.
Csak egy gondolat részemről.
Mi lenne ha vennél jó minőségű pályaidomot(80000FT) lefesteted egyedire és jóval olcsóbban megúsztad.
De bontva hibátlan, teljes idomzat 250-300 000Ft.