Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6-700 ezer Ft ha bemész egy Suzuki márkakereskedésbe.
helló!
Érdeklödni szeretnék hogy van egy suzuki gsxr1000 k5 -ös gépem és arra szeretnék egy gyári sárga fekete k5 ös szinű idomszettet venni hogy milyen árba lenne újonnan ? aki tudja irja már le vagy viszonyitolag is jó lenne,?

elöre is köszi:Peti
Szeva! Egy ilyen sérülést mennyiből tudnál helyrehozni?
Héééé!
Az ott én vagyok az egyenes kormányos büdögémmel...
ti nyertetek barátaim
Így van Fefe barátunk!
De valszeg sokkal jobban kezelhető, szerintem erre gondolt Dave barátunk
hát a 750 megeszi a te rsv-et koma
Olaszból lett behozva, de van rajta rendszám!
Szép Moci! Ez nem külföldi véletlenül?
34 ezer km van benne! Gyönyörű szalonállapotú a motor! Szerelővel megnézettem és azt mondta, hogy ő elcserélné!
Sztem nyugodtan cserélhetsz, nekem semmi problémám nincs az 1000-res K2-ővel. Igaz még nem rég óta van meg.
Arra figyelj, h ne nagyon megtörtet vegyél, meg lehetőleg 20000 körüli km legyen benne. A 40000km kicsit soknak számít. Amu az RSV az sehol sincs az 1000-res GSXR-hez képest, de még a 750-hez sem. Nyáron a No Limit-en a gyorsulási versenyen 1 régi Honda CB1000 naked bike-al vertem az RSV-t...
Semmi probléma...
Ok,igazad van!
Az RSV meg nem a jó futóművéről híres...
Nem kell gúnyolódni! Erős nekem, meg nagy is! Inkább visszaülök egy kissebbre amivel úgy ahogy tudok menni! gsxr 400-al 5x körbemotorozott haverom! kanyarodni nemtok vele!
Kimotoroztad az RSV-t?
Hát igen a V2-höz ember kell nem töltött zokni....
Szeva! Én K2-es 750 gixxerre szeretném cserélni az RSV-t! És az lenne a kérdésem, hogy volt e már komolyabb probléma a géppel? Szinte mindenkit megkérdezek akinek K2-es gsxr-je van, mert sokan azt mondják, hogy szarok meg stb.! De nekem akkor is ilyen kell!
Bocs Oszi..... most netztem csak meg a felh nevet, es akkor lattam, hogy te vagy...
Már megint próbálkozol Ákos? :)))
csere scorpion full titanra?
Olyan 50 körül gondoltam...
hy..mennyi pénz
Van valakinek ötlete h hol lehet olcsón könnyített féktárcsát lőni előre..100ezret sokallom egy picit..