Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tökéletes.
Írok az adatlapodon lévő e-mail címre.
Szia, igen meg van meg.

udv,
N.
Szia!
Érdekelne a deknivédő szett.
Megvan még?
Sziasztok!
Ha valakinek kéne. Akrapovic Titán dob.
suzuki gsxr 1000 k6 kb 600km ment, mind karcmentes.
fejidom, 1 csavarrögzítő letört 30.000ft
idom j. hibátlan 35.000ft
idom b. repedés3-4cm 25.000ft
rács hibátlan 10.000ft
tank ülés alatti idom hibátlan 2db 15.000ft
mind karcmentes.!
115.000ft egyben 100.000ft + a többi idom is eladó!
0620 3806360 tomtattoo@freemail.hu
boccs még itt a tel számom:06203759247.
érdekelne a cucc.Kéne a tel. számod,vagy valami elérhetőséged,ha nem akarod itt / email címem:yakuza-motor@freemail.hu.
Szia,

6E (elirtam, de a kepbol kiderult gondolom, hogy nem ulesidom, hanem ulestakaro (ulespup))

udv,
N.
Mennyit kérsz az ülésidomért?Ha jó az ár én vinném.
Szia Tamas,

sajnalom, probaltam realis aron adni (Duzs Peti v. Pascalplast alatt ~30%), de meg nem elkotyavetyelni.
Irj a Jezuskanak, hatha meghozza

udv,
Norbert
Szia Norbert.

Köszönöm a gyors választ. Sajnos idén már nem fér bele a költségvetésbe a deknivédő, de azért köszi.

Üdv Tamás
Sziasztok! Ha olcsó-jó rendszert szeretnél és van kedved alakítgatni van egy R1-re való Yoshi rendszerem dobbal együtt. Ára:80,000Ft
A leömlőnél minden cső szétszedhető, forgatható. A dob trioval.
seducertt@hotmail.com
Szia,

a 3db 30E

udv,
Norbert
Szia!

Mennyibe kerül a karbon deknivédő(mind a 3db) k7 ezresre?
Elöre is köszi
Sziasztok,

ulesidom K5-K7-re, fenyezesre szorulo, ha esetleg valaki ilyenre vagyna...
illetve carbon deknivedo 3db-os (szinten K5-K7)
Hali! Nézd attól függ mit veszel 100ért most valami gagyit nem.100ért meg újjat normálista nem kapsz. de pl ez a rendszer gyári agy hozzáálitva kb 10 lovat hozott mindenféle turkálás stb nélkül. Suzukira a bodis a legjobb meg a yosiumra nekem most is ien van csak a titán. én ezel meg 1 légszürövel + 4 gyertya meg fokozat mentesitövel mentem a yositengelyes ien olyan mocikat úgy bassztam meg azt se tudták mivan. mikor kérdezték mivan mondtam se powercomander semmi szoval én elégé megvagyok a bodissal elégedve nekem mérve is jo hangra súlyra külsöre is és a titán nem 650(egyéb nagy márka) hanem 450. Szóval ha találsz eladó értelmes rendszert használtba akkor megéri felrakni ha erő kell, meg a hangja is teljesen máshogy szól 1 rendszer meg csak 1 dob. ha meg nincs zsé újjra veszel használtat ez végülis nem fogyo alkatrész.
Van értelme felrakni komplett rendszert?Megéri?Ha pl olcsón sikerül venni egy rendszert 100000körül erősebb lesz tőle a motor?Persze a 100000se olcsó,de mégse 500000.Kap éte az ember annyi pluszt,hogy megérje kiba.... 100rugót?
Szia! Csaba mondott valakit aki z1000est ad el és utána gixert vesz és neki kéne. Akkor gondolom rólad beszélt. Év vége közel van, nekem jó lenne, ha minnél előbb elviné vki, tartozásomat rendezném belöle. Mikor kellene?
Szia! Engem érdekelne. Csunderlik Csabi mondta h eladod. Ha annyira nem sürgős év végén elvinném.
megpróbálok én is utána járni!
azért kössz, h válaszoltál! tudom, h kicsit furán hangzott a kérdés, h jó e rá, csak nem értek ezekhe a dolgokhoz és ezért kérdeztem meg kiváncsiságból, de ha felmenne rá akkor lehet, h érdekelne!
Helo! Hát nézd k7 re már raktunk fel k6 leömlöt ott volt némi változtatás de 600ra így nem tudom anyira nem vágom a 600ast, nincs a szemem elött, de max cimboráméról leburitom a burkolatot és megnézem esély van e rá, vagy ha tudsz járj utána. Teljesitméy meg nem tudom mien lenne végülis 600asok rendszere sokkal nem vékonyabb, jobb lesz mint valami lófasz egyenes csövekből öszehegesztett gpr stb szarság. Ha felmegy valoszinüleg jól menne vele, bár nem hiszem hogy felmegy.
csak azért megkérdezem! hátha kiröhögnek
Egy fele akkora motorblokkra? Kizártnak tartom. De ha még is valszeg olyan lenne mint ha nem is lenne rajta. Nem olyan kevés kipufogógázhoz tervezték.
tom hülye kérdés de azért megkérdezem!
véletlenül nem lehetne rádobni egy k7 600gixxere? akkor lehet érdekelne!