Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg egy képd van-e rola ?
20,000-ért van mivv karbon ovál dob.
Nem azt mondom, hogy nem lehetett könnyen motorozni vele, de nem éreztem azt, hogy ott van az úton. Picit olyan volt mint amikor pályán nagy gázzall jösz ki a kanyarból, az eleje elkönnyül, hátul kezd csúszni, és ezt éreztem kis tempónál is.
Szia, nekem komplett rendszerem van. Gyári titán rendszer+ raptor összekötőcső,tri-oval raptor sportdob. Nagyon szépen szól :-)
nekem van 2002-s évjárat 30-ezer km,van benne kipróbálható.
Helló. Köszi nem. Ja,amúgy útcai.
Üdv. gsxr100k5höz keresnék sportdobot ha van valakinek irjon persze norm áron pici sérülés nem gáz karc horpi stb ár lénxeges
ha valakit érdekel gsxr 1000-s, 2002-s évjárat 30-ezer kilométerrel akropovics rendszerrel új gumikkal gyári kulcsokkal, papírokkal vagy a nélkül eladó. a motor gyári álapotban van.ha kell meg is bontom.a motorja maximálisan kiváló!
ha valakit érdekel gsxr 1000-s, 2002-s évjárat 30-ezer kilométerrel akropovics rendszerrel új gumikkal gyári kulcsokkal, papírokkal vagy a nélkül eladó. a motor gyári álapotban van.ha kell meg is bontom.
Sziasztok!

Eladó egy pár GSXR1000K7-8 zsír új rövid arany fék-kuplung kar!
06303210309
bali105gsxr@gmail.com
Szia!

Lehet tudok segíteni.
Írj egy mailt.
pedig a hozzáértők az egyik legkezesebb gépnek tartják...
Fel fogom hívni, ahogy kifizették a maradék lóvét az R1-re. Köszönöm.
Nem éreztem, hogy ott van az úton, főleg kis sebességnél volt zavaró. Nem estem el vele nem az a bajom. Megszokni is sokkal több idő kellett, mint más sportmotorjaimat.
Szia K2-nem érdekel? Rendszámos va pálya gépet szeretnél?
sziasztok, ha valaki holnap ki akarna menni a hringre nyílt napra, van egy négyalkalmas jegyem, 18ezer helyett 10ért odaadom, akár ott reggel a helyszínen

tel: 06 30 492 0057
Szia,
Remélem nem az-az eladás oka,h a K9 nem vált be annyira mint a K7?
Szia! Barátom valószínűleg piacra dobja K6 ezresét. Előnyök: 1.tulaj, 48 éves, 13000km. vagy 14000? 1 milla felett vmivel. Ok : volt egy piruettje 20km/h nál egy Corolláás néni kilökte alóla. Javitott spoilerek, horpadt tank. Egyenfutás és minden menettulajdonság tökéletes! 06209618723
GSX-R 1000 piros-ezüst K7-hez keresek ezüst üléspúpot!
Ha találtam, akkor lesz egy kék üléspúp eladó.
Mit értesz bizonytalanság alatt?
Finomabb, kényelmesebb gépezet, mint a vele egyidős Suzuki, talán a fékje is jobb egy kicsit.
A Suzukinál mindig úgy jöttem ki a kanyarból, hogy lehetett volna még gyorsabban, ennél meg mindig ott volt egy kis bizonytalanság puha sportgumival is. Ha nem volt meg a tempó beesett az R1 a kanyarba.
Nem lényeges szempont de 280 felett már nem húzott
Mindkét motor ugyanannyit evett, de a gixxer jobban ment.
A fő ok Suzukit tudok olcsóbban venni, és jobban is tetszett.
nem vált be az eriggy...
GSX-R1000-et keresek 2005-től. Csak piaci ár alatt, lehetőleg papírosat. kp.-ban fizetek.

Leelőlegezték az R1-et.
K8 1000 bontódik....
30/351-0610