Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 kilótól mér a mérlegünk nem mutatott semmit. Volt mellette egy 1,5-es víz az nehezebb volt.
Van bele való tömésem lemérem mennyi, de nem hiszem hogy fél kilótól több lenne.
Tudom mese a pvm is, kár hogy volt róla fénykép is, meg innen is vettek 1 pár kereket
90 foknál?
Sima alapjárat, de a gyertyacsere nem rossz ötlet.
Kicsit aggódok, mi lehet a másik vágyad... Vagy elfelejtettem volna valami igéretet?
Ha már grammozunk mérünk zárójelben mondom, hogy a lemért darabok közül, egyedül a Bódis volt vadonat új, a többi korommal együtt volt lemérve.

Meg ha már grammozunk néhány kép:
Sedu most nem mesedélután van ám...
Milyen érdekes, h az Akra oldalán is minden dobja 2 kiló fölött mozog...
Hi,
Ingadozni nem szabad neki. Én cserélnék benne egy gyertya szettet.
Alapjáratot is meg lehet nézni.
A ventilátor bekapcsolt már amikor leállt?
Köszi Cápa!
Az 1ik vágyamat kielégítetted.
A gyári dob, 3,3 kg. Hogy teljes legyen a lista. Jól le is mentettem.
Nincsmit testvérem. Örülök, h segíthettem. Ezért van a fórum.
aza langaléta
Lakli?
Hecsedli.
hakni!?
Vekni?
A dekni viszont dekli!
mé?ganksztagáz?
kartel!?
Igen légy szíves
Szia. Persze hogy meg szabad. 800.000 volt az ára plussz átírni, ja és persze a kötelező cserék(olaj, fékfolyadék, villaolaj, stb)... Rablás az átírás... Megpróbálom holnap a kipufogót befogni félig. Köszi a tippet...
nekem van 1, de javított...
ha érdekel csinálok róla képet...
Szép motor. Ha félig befogod a kipu csövét akkor egyenletesebb lesz az alapjáratod?

Mennyi volt az ára ha meg lehet kérdezni?
Emeljél az alapjáraton! Szerintem rosszabb benzint tankoltál bele, mint az előző tulaj. Ugyan így jártam az olasz ZX9-esemmel is.
Ha nem jön be akkor a légszűrő házba megy (k5-ön jobb elől) 2 cső, amelyik NEM a kartelgáz visszavezető azt dugózd le. Nem fog utána durrogni sem (vagy keress rá netem pair mod).
valami hasonló
Sziasztok motorosok. Van nekem egy kis gondom... Vettem egy 2004. 05. havi gixert (1000es) és eléggé furcsa alapjárat van. Fűrészel a motor 800 és 1000 es fordulat közt jár folyamatosan fel-le alapjáraton és nem egyenletes. plussz ma jártam vele úgy hogy bent a gugóban 90 fok fölötti vízhőmérsékeltnél folyamatosan leáll... Nem a gyári dob van rajta se a kipufogó vezérlő, és nincs benne se a katalizátor sem folytás. Véleményeket várom szeretettel... a szervízkönyv 1150~1200 as alapjáratot ír és ha a gázkarral ott tartom gyönyörűen egyenletesen jár. Csak állítsak rá az alapjáratra vagy nagyobb lesz a gond? Köszike előre is a hozzászólásokat...
Akkor vasárnap mentem volna, erre szombaton lefoglalózták...
Sok sikert az újakhoz!
Bali dicsérte, de nem tudtam elmenni megnézni se, csak telefonoztunk.
2008-as motorokat nézegetek.
Atyám... Pedig azt hittem, Te vitted el előlem!
Sok sikert!
Akránál fejlesztettek egy carbonnál is könnyebb műanyagot, ha érdekel megkeresem a nevét. Valami fehér színű cucc, bírja a hőt is.