Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Estére megmérem Neked!
Van persze.
Én csak a parasztosat mondtam.
Van ettől profibb megoldás is, 3000Ft tartóval együtt, 1 százados pontosságú:
gsx-r1000k5-6alkatrészek
06203787596
csao ha megnézed a feltett képeimet asziszem nekem van!
Heló engem érdekelne a gátló. meik k7 hez való 600 750 1000? Ez pályára is jó?
Oksa.
Mielőtt kikapod emeld meg.Tegyél mellé valami fix dolgot és pörgesd meg.És figyeld.Meglátszik ha vetemedett.
Ha már a kérdezősködök akkor lenne még egy kérdésem. Ha 4 cm leültetek elől hátul a motoron rosszabb lesz jobb lesz vagy nem változik semmit a kanyarban?
Szerintem tárcsa mert, mikor majdnem megáll a motor gyengén fékezve akkor hullámozva lassít. Kormánycsapágyat megnézték nem kotyog és a teleszkóp is kitűnő állapotban van. Na de most itt a hosszú hétvége kikapom a kereket és megnézem mi a hiba forrása. Meg nem régen cserés volt a hátsógumi és menet közbe akartam füstöltetni és hol rá fékezett hol megindult a motor nem egyenletesen fékezett. Nagyon szar volt így!
Ha kedvesen kérem valaki meg tudná mondani hogy a hátsó teleszkópnak mekkora a hossza?
Csavarközéptől csavarközépig?
Inkább a gumid lesz szar, ha idősebb a motor a telóban a vezetők is lehetnek kopottak, illetve a kormánycsapágyon húzzál először. Én a tárcsát hagynám a legvégére!
Lehet, de 2 pályanap után ugyanugy visszadeformálódik.
És centirozni lehet ? Lehet hülyeségeket kérdezek de próbálom nem feleslegesen kidobni a pénzt.
Az, hogy kosz van a tárcsa alatt kizárt!
A hétvégén elkészül az első emelő a motorhoz és kiveszem a kereket. Leveszem a 2 féktárcsát és megnézem melyik lehet a bűnös.Az pl. lehet hogy leveszem megtakarítom alatta ahová illeszkedik visszarakom és megjavul? Idegesít mert 280-ról hirtelen fékezéskor 200-ig kicsit beráz. Már kivonattam a forgalomból szóval lehet szerelgetni. Nem akarok a nyárnak úgy nekiindulni hogy nem tökéletes a fék. Köszöntem a tippeket.
Ricsi Bontó!

Nála csak tuti jót kapsz!
"pici hajlásnak kell is benne lennie"
Nee, ez komoly? Tényleg így gondolod? És mennyi az a pici hajlás? Szervíz limit 0,3mm, szal akkor ezen belülire gondoltál remélem. De a "kell" szócskát lehet ki kéne cserélni a "nem baj, ha van benne" kifejezésre, nemde?
Kiskalapács mindent megold, pici hajlásnak kell is benne lennie. Nem tudok még olcsó bontót se, nemhogy jót. Ha nem pályáztak vele, és nem törött motorról van akkor jó. Ha normális akkor visszaveszi, mondd meg neki hogy jelölje meg!
Hi Mindenki!Nincs véletlenül elfekvőben valakinek k5 1000-hez Generátor deklije?
Értem csak kicsit fosok a használttól az új meg nagyon sok
Vagy bontóba vállalnak visszafizetési garanciát ha éppen az is üt?
Van a tarsolyodba olyan bontó ahol érdeklődhetnék és elég korrekt az eladó? Köszi előre is !
Én nem vennék, van bontott 20,000-ért mindenfelé. Ha kell tudok pvm úszót eladót. 320-as
Váááá
No Comment...
Remélem,jövőre mindenkivel,ugyanekkor,ugyanitt! Oszi. Mi lett a szívlámpás találkozóval,bojkottálták?