Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszod arra nem tudok mit mondani hogy mellé beszélsz, de amikor nem engedsz egy forintot se az árból, akkor ne legyél felháborodva, hogy nem kell a lom. Érdeklődtem, ha bármi jó áron lett volna (és jó állapotban) megvettem volna.
Megkérdeztem az R1 lámpát. Azt írod 5000. Később meg hogy nincs, de 9-ért se adnád oda.
És nem azon háborodtam fel ,hogy érdekel-e vagy sem! Hanem azon , hogy miután a lelkedre kötöttem hogy szólj vissza tutira, te basztál felhivni és elindultál haza!
Mellesleg sem füztem hozzá sok reményt.... Fingom sincs hány e-mailt kaptam már tőled. Mindig minden érdekel. . . Aztán valahogy sosem semmi.
1, Egyszer sem mondtad ,hogy egy kilcsire vagyok tőled!
2, Direkt mondtam, hogy ha mégse jössz, akkor szólj rám telón! Munkaidő után 2 órával hivtalak, mire te azt válaszoltad, hogy már uton vagy haza a pályán...
Én közbe haver kocsmályába ücsörögtem rád várva. . . (mikor száz más dolgom van, azon kivül ,hogy rád várjak)
3, Kurvára egyszerü eset vagyok, mert amit megigérek betartom!

És hagyd már ezt a lomos dolgot! Mi az ,hogy lom? Téged érdekelt a motor! Lomot te akartál érte adni!
Úhhh....
Sorry haver! Asse tom ki vagy! Nem Neked szántam, és nem is ebbe a topicba.
Ati te sem vagy egyszerű eset. Ott vagyunk tőled 1km-re és nem jössz oda, amikor előző este pedig azt mondtad, hogy nem gond. Aztán felháborodsz azon ha nem érdekel a lom.
Ez nem változtat azon, hogy egy kis zsidó pöcs vagy.
Hogy lássátok is, hogy mit árul!
Találtam 1 hütőt is, hibátlan. 30 pénz
pár nap múlva nálam!
Hol lehet megnézni?
A gumimelegítő nem képezi alku tárgyát, fix 35.000+postaköltség.
30 körül engem is érdekelne (1 pár)!
Elméletileg csak olajcsere, és egy teleszkóp szimering kell rá.

Öhlinset ki szervizel Debrecen környékén?
20/363-2100
ha adsz egy telószámot, akkor felhívnálak majd ez ügyben! érdekel a cucc.
35.000+postaköltség
És mennyibe fájna?
Szia! Nekem van eladó gumimelegítőm,IRC!
igen, el.
hali! gumimelegítőt eladtad már?
0 kilcsis karcmentes K5-6 kipu 20 e
vastag szivacsos hátsó ülés 12e
Tank 15e
fejkonzol 5
komplett segge ülések nélkül hátsó lámpával és indexekkel 20e
benzin pumpa 20e

Van még pár apróság, ha kell valami hivj...
A tank, fejkonzol, és a komplett hátulja javitott. Utcai/pályamotorra tökéletes!
esetleg ebay-en néha rá lehet akadni...
magy a magical racing oldaláról lehet full karbon busára való tükröt venni egy havi fizetésért
És azt honnan szerzed be István?