Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okok, nemsokára küldöm a dolgokat...
Bizony! Már kezdem kialakítani!
Rád apalból számítunk!
Hogyne férne!
Lassan körvonalazódik a dolog.
Sajnos egy robogó is sok lenne pillanatnyilag neki.
Azért egy fiatalabb motorral könnyebb motorozni. Kocsiba is az tetszik neki amiben erős motor van (166 paci). Azzal mer menni 200-zal, motorral nem.
Hali!
Ha lehet én is beszálok egy taliba.
mitoracer@vipmail.hu
Sziasztok.
Ha esetleg belefér egy 750-es szívlámpás is az összeröffenésbe szívesen mennénk.
pedro@turek.hu
Technikailag is kb. olyan szinten all, mint egy MZ. Nem lehet, hogy az asszonyodnak tul nagy falat lesz ez a motorozas?
Szia email ment
Hol? Mi? Röffenés? gsxr1@citromail.hu
Helló megvan a gixerem, címem: gsxrlajos@citromail.hu
A legszebbek! Írj egy mail címet, mert nemsokára lesz kicsi összeröffenés.
Azt hittem ez a te buksid...
Szia nekem is szív lámpásom van
bocs most csak ez a kép van az asszony buksijával
Írtam már, hogy elvitték a harkály motort? Kellene az asszonynak valami tanuló motor. Az elvárás 2000 utáni, könnyű, max. 600-as nem berúgós.
Ha tudtok valamit -jó áron- írjátok már meg!
SV 650-re gondoltam, de picit magas, illetve nem tetszik neki, mert szerinte úgy néz ki, mint egy MZ
A CBR-rel meg nem tud menni, mert magas neki, és megfájdult a csuklója 2X500 méter után
5. kep a 954 megoldas, amirol szo volt.
Az enyém meg ilyen belül...
Variációk hátsólámpára. Amit beszéltünk...
Ez a BT016 sem valami jó gumi hátul. Állandóan csúszkál. A SportAttack nem csúszkált így...
Koszonom nem. Van magneses tanktaska.
Jah, nekem is az vágott oda neki sztem.
Ez kéne a motorodra.
http://cgi.ebay.de/Bagster-Suz...
Altalaban igen. Bridgestonek es Pirellik sorakoznak, de elotte jobb ha oda telefonalsz. Viszont jol meg kell nezni, mert az en elso gumim is erdekes: tegnap vettem eszre, hogy az oldala (ahol a feliratok vannak) ossze vissza van repedezve, mint valami 20 eves orosz gumi. Most nezhetem naponta, hogy szer akar-e nyilni es persze csoszoghatok 160-al... Meg kell tanlulni szepen lerakni az egykerot, mert az bizony oli az elso gumat!
A Csabáéknál van mindig ilyen elsőgumi mint ami neked van?
Vágom!
Biztos azért mert kiégettem.

Lehet még az első tulaja volt?
Én meg írtam itt pár régi felhasználónak, hátha megvan még nekik a szívlámpásuk.
Nemigazán válaszoltak...
A 3-ason mem szeretek jönni mert unalmas!Igaz lefelé szar az út de csinálgatják!
Legközelebb nem Eger felé jövünk haza. Ennyi erővel a szántáson is jöhettünk volna. Elfáradtam rendesen.