Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt 2500 vagy annal olcsobb kis lanckerekekrol van most szo.
Magyaran minden szezonban cserelni kellett, jobb szezonban ketszer is...
Én azt használtam annó a kistehénen. (cbr 1100xx) Azzal is ugyan ugy elmentem 10-12 ezret utcán.
Cápa jó a féked, gyakorlatilag Brembo-d van! Majd csinálok fényképet az enyémről is.
Szerintem más fogszámmal is ugyanannyi a lánckerék. Nekem 15-ös 4100 volt. Most már egész jól megy, csak tegnap bekapott 8 litert, mert egy hülye ótós erősködött. Aztán amikor láttam a sünöket elengedtem, ő meg mosolygott a netes albumba 70-es táblánál
Na megrendeltem a láncot. RK lett belőle mert az volt most beakciózva. Nem volt sok különbség az árba de az hamarabb itt van, és mivel a régi láncot már levágtam így viszket a tenyerem hogy itt legyen az új! Amúgy valakinek tapasztalat az RK ról, mert idáig csak jót hallottam róla?! Azt mondták ugyan azt tudja mint a D.I.D.
Az tök jó,mert akkor műszaki se lesz. De ha valaki még tudna,akkor itt egy pikcs arról,ami kell. Kitartó leszek,vagy ne hagyjatok gixit nyílt terepen
Nem akarok tolakodni, de ha esetleg a -1+2 (vagy +3) lanckerekek arait is meg tudna erdeklodni, az szamomra igen hasznos info lenne. Egyelore Prop-Tech araim vannak.
Igen, ezen agyaltam én is. Szóltam is, egy ismerősnek, h keresse fel a forrást kint.
Érdekes lett. Viszont biztos jobb lehet így húzni. Kicsit jobban reagálhat.
Az életbe nem fogsz találni. Nekem fél évembe került, mire kaptam...
Nem is hülye ötlet. Mindjárt írok is körbe az érintetteknek mail-t...
Az orszag mely reszen mozgolodsz?
Ami a CZ lancot illeti: Esetleg ha tudsz boltot a Duna bal partjan, megnezhetned menny penzert dobnak meg egy CZ 530 extraerossel. Ha esetleg a magyar ar alatt lenne par ezrecskevel, akkor mar nem kerdes, hogy melyiket erdemes venni...
Na, itt egy kep, hogy mindenkinek vilagos legyen:
(R1 gazkar + 15milit kiengedo kormanysulyok. A fekezo ujjak a fekkar vegere fognak = Sedu loved brake)
Gondolom itt is az van, mint az auto akksiknal. Az auto gyari akksija is Bosh, amit boltban veszel az is Bosh. A gyari 6 evet kibir, a 2. mar csak 3-at. Pedig elvileg egyformak. (Perion 1-et )
Hello!
k3-hoz elöl az izzó és a csatlakozó közé való adapter kellene! 2db. Akinek van,írjon már! (vagy ha tud)
Értem. Jaja össze futhatnánk egy találkozó erejére, legalább látnék egy két k1 1000- et az enyémen kívül. Hát jól látod csizma az még nincs de most inkább lánc mint csizma!
Igazából nemtudja pontosan senki. Annyit gondolunk, h kicsivel másabb minőségű anyagot szállíthatnak oda. Tuti valami ilyesmi van.
Nincsmit!
Jól megy ez a kerék neked. Remélem a környékemben laksz, aztán majd tanítgatsz kicsit...
Oszi mi a különbség a gyári és a Pink motors-os DID között?
Latom bal csimmara mar nem tellett!
Köszönöm mindenkinek a gyors választ és a dicséretet! Már meg is rendeltem a DID 50ZVMX- et. Remélem nemsoká itt van mert már nagyon cserés lenne! Itt egy pár kép akit érdekel, csak egy kicsit koszos az alja a motornak de már csak a képeken láttam!
Helyesbitek: 17-essel is, 2-esben is, a gyarinal nagyobb gumival is, 6mm-re beengedett teloval is gazra feljon az eleje.
A 17-essel is 2-esben gázra jön fel az eleje...