Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat igen, ez mar megerosebb.
Capa pontosan ennyiert vett kozel gyarti! Es tudjuk, hogy Capa sem csinalt tul jo boltot, de legalabb egy hianytalan, szep fenyezesu motort vett ennyiert, raadasul nyaron, amivel azota 4000km-t ment.
hát jó lenne, de még nincs fizu, éshát egyben semmiképp nem tudom kifizetni, max a 3 részlet, ha ugy ok küld és fizukor utalom az első részletet.
Teve küldejem fel a kipufogót? Délben már ott lenne nálad.
Brembo racing jött be a legjobban más motoron (zx10r).
A Láng Kft.-nél olcsó (váci út 156), a kódja:
brm 07su26sc.
A papírján az van, hogy gixxerezerbe is jó.
Ők innen vették: motorquality.it
én a LUCAS-betétekkel nagyon meg voltam elégedve, igaz hamar elfogy (5-6 ezer), de ebbe rengeteg stopy volt, meg én elég késön fékezek de nagyot, be is szivtam mert amikor elfogyott a lucas betét és raktam bele gyárit, bele is csusztam egy kocsiba, ugyhogy a JÓ-t könnyü megszokni csak ajánlani tudom.
Egy szutykos xt600 vfr kerekekkel, illetve egy patent K6 1000. Balitól vettem rá púpos plexit, ő látta a motort is, ha gondolod teszek fel képeket.
Egy kalap szar.... Egyépként mindegyik racing fékbetét szar utcára! Amikor autópályán bele kell nyulj a fékbe rájössz...
Nézek inkább valami márkásat,az a biztos . Ezért érdemes a kollégákkal beszélgetni.
Itt az olcsó a drága mert ha megveszed úgyis le fogod cserélni mert egy fos ja ha szerencséd van akkor még nyekereg is.
Hogy merted rád küldöm a jakuzát.
Áhh, nehogy olyat vegyél!
Brembo, Ferodo, EBC, gyári...
Szar!
Én Ferodo Sinter-t használok, utcán és pályán is jó.
azt én is megkérdeztem, Gold fren S3 racing-et mondott. nem tom milyen lehet. 4500 egy pár az igen ócsó egy verseny betétért.
Nincs több kérdésem,meggyőztetek!
Cső!
Az általad emlitett fékbetétnek csufolt képződmény, egy sz@r. Ne bazd el a tárcsáidat, mert az drága.
Más téma. Mi a véleményetek a goldfren fékbetétekről? Apróba láttam a hirdetést, de nem ismerem ezt a márkát és nem merek rendelni belőle. Inkább utcai használatra van a gép,de nem ártana ha jól stpizna a masina .
mert meg vótam szorulva de lássuk be ha valaki,valamit gyorsba akar el adni,az nem ez az ár
a Cápa közel ennyiért vett ful gyárit
ja és a Sedunak K6-van
Csak azt nem értem miért ide teszed fel?
Itt általában azok vannak, akinek VAN GSX-R1000-re, és nem akar venni még1et...
gyugyuka nem zavar h felteszem a motorm még1szer? 600 000 ft-ba odadnám már sűrgős lenne nagyon 0670 421 68 29 csörizzetek ha kell vkinek
hallod bástya akartam már kérdezni h neked milyen motorod van? csak puszta kíváncsiságból SEDU nak szól
Nem értem hogy mersz itt hirdetni ahol még a madár se jár itt nem vesznek motort csak kapnak vagy találnak.
Hova utaljak csak aszt mond meg és menyit
Végülis! Én inkább kiforrasztottam, aztán vissza.