Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt azt írják, elég óvatosan felhajtani, és nekem is sikerült...
http://www.gixxernation.com/fo...
Én is hasonlót raktam bele. Így nem mondom meg, mert azt neked kell lemérni. Szétrántod az órát, leveszel 1 ledet, rádugod a motorra, és leméred a led helyén, h mekkora feszültség van ott.
Ha 3,3V felett van, akkor kell ellenállás oda. Azt ugye tudod, h a kijelzőt le kell forrasztani?
Opp, ez lemaradt:

iá.: 710,000,-
Tudom, tudom, kapjam be, hogy itt hirdetek, meg ilyenek... de el kellene passzolnom...
SUZUKI GSXR 1000 K4 okmányok nélkül eladó.
Pályamotornak, vagy hobbi célra.
Amit adok:
-A motor :)
-Gyári idomok, gyári lámpák, plexik
-Pályaidomszett

Amit a motorról tudni kell: Yoshimura vezérműtengely, Yoshimura kipufogó, fékpadon mért 178 paci.
A motorban 40000 km van, nem csörög, nem zörög, bitang mód megy.
30/2708234
Mehet a bót! Ha rádobsz még egy kis kp-t. .
ez az : BJ1311UW, SMD LED
Nyitó feszültség (V) IF=20mA: 2.6-3.6
Záró irányú áram (μA) VR =10V: 10
mond meg te jó e...
én nem értek hozzá :D
Na igen, van aki el akarja adni, vagy aki csak árulja, és nem jön rá miért nem viszik el...
Pedig elvileg meg sokaig kell olvasgatnunk a hirdetest, hiszen ennyiert nem tul jo vetel. Konkretan eladhatatlan.
Igazad van. Már engem is kezdett idegesíteni.
1-2szer még elmegy...
Nem balhé, de van adásvétel topic, oda irogathat. Hirdesse meg ott ahol kell. Eleve egy lepukkant motor -képről- 2-300,000-től nem sokkal érhet többet. Nemrég láttam hirdetni egy 98-as 1200-as triumphot 200,000-ért. Teljesen gyári külsővel.
A mogyó motorját (gsx-r 750) kérdezd meg mennyiért vettem meg (akra kipufogóval) és Ő örült a zsetonnak.
Ahol dolgoztam, onnan. Elötte nézd meg hány V-os, nem kell-e elé ellenállás...
már nem kell, végül is találtam ilyen kis méretűt a neten és meg is rendeltem...
oszi
műszerfalba való kicsi SMD ledet honnan szereztél?
Megindult a sorozat gyártás itt a new merci
én feltudom ajánlani ezt cserébe
talán nem!
K71000 2500km rel számításba jöhet vagy csak k8/k9sos.sos.sos.
GSX-R1000 K8-K9 csere érdekel! . . Tel.:555 555 55 Srácok, ne balhézzunk....
Csak nem lincselnek meg
csáó! srácok nagyon sűrgős lenne a pénz! vár a hayabusám bárkit érdekel motor azonnal jelezze legalja 600 000 ft
jolvan köszi igazábol nem nagyon izzgat az ilyen okostojások beszólásai. majd lesz ő is szar helyzetbe és akkor a lőtéri kuytának nem kell a motorja majd megnézem mit fog tenni. jolvan kössz az irománytD hali gyugyuka
EZ egy fasza szoba csak vannak itt ahogy látod becsüsök nyugodtan rakd fel nem zavar senkit legfeljebb a rajokat velük meg nem kell foglalkozni .
tényleg? hehh bástya nagyon vicces vagy gondolod ajándékba odadom h végre legyen normális hangja a motorodnak azért rakom be sokszor mert nagyon szükségem van a pénzre örülök he te ilyen kőgazdak fasza gyerek vagy h neked nem kell eladni a motorod. nefélj ide nem is fogom többet berakni:D azthittem eze egy fasza szoba.
Eladó akciósan:

TRW-LUCAS fekete, új lábtartó szett: 55.000HUF
1 db - GSXR1000 (2007-2008)
1 db - GSXR1000 (2001-2004), GSXR600 (1996-2005), GSXR (2000-2005)
1 db - CBR600RR (2003-)