Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stimel. Masnapos vagyok.
Yeti Race legfeljebb csak nezokent. Eppen szet lesz kapva a motor, amikor lesz, meg ugysincs keret. Az ETZ kupas reszvetelemet is november ota szamolgatom-tervezgetem, de nem igazan tudom beszoritani a budgetbe.

Nem ismerem egyik uj tipust sem. Csak a BMW-rol lattam anyagokat, meg a Kawasakirol. A teszt meg szamomra semmitmondo volt. A BMW-ben latok igazi potencialt, a Kawasaki nyogvenyelos baszakodasnak tunik, a Honda hozza a stabilan jo motort (ami ronda persze, amugy mind az), a Yamaha halott otlet, azoknak valo, akik a turamotorokat szeretik, a Suzuki meg ugye az eu norma ladozata lett mar 2009-ben. Nyilvan mind fasza motor, de nekem egyik sem tetszik igazan. 2011-ben eljutottunk "vegre" oda, hogy a kiralykategoria motorjai kozul egyik sem erint meg. Remek...
A suzukit az utolsó helyre tették. A sláger bmw első helye egyértelmű volt, de a yamahát utolsónak vártam.

Tegnap megkapta az XT ami jár neki. Felkerült a brembo főfékhenger, új karmantyúval. Így már olyan a fék, mint amilyennek lennie kell.

Yeti Race senkit nem érdekel?
Miert teped a hajad?
Szerencsere nem jartam igy.
Termeszetesen nem birtam ki, uh. megis mentem egy kort, mit nekem jeg meg tokig ero sar. Viszont sajnos nem ereztem tul jol magam, nagyon hideg volt. A holnapi programot meg nem tudom, de bizonyara masnapos leszek.
Uraim, tavasz szagot érzek! Legalábbis felénk hétágra süt a nap,csak megélénkült a szél is! Holnapra remélem eláll.
Kérj kölcsön egy cross gépet.

ezt láttátok?
Elvileg akad, de nincs eleg jo ido errefele. Havas az utca. Ja es biztositasom sincs.
Cápa van most valami indítható motorod a holnapi motorozáshoz?
Már keresem a vastag ruhákat
Ez nem jelent semmit, mas eloeletuk van nyilvan. En nem akartam (ismet) azon vitazni, hogy jo vagy rossz motor-e a GSX-R, vagy hogy tartos-e vagy sem. Tudjuk, hogy jo motor es tudjuk, hogy strapabiro. Csak ne csinaljunk ugy, mintha valami erinthetetlen csoda lenne, mert nem az. Meg nem lattam olyan sportmotort a csapatban, amelyik 4 szezonnal tovabb birta volna 0km-tol vagy az aktualis gazdajatol szamitva - termeszetesen csak azokat vesszuk szamitasba, amelyek el is toltottek ennyi idot ugyanazoknal a gazdiknal. Tehat, ha most general, akkor a 4. szezonra kell idozitenem a kovetkezot (ha megmarad addig a moc). Addig belemegy 60 ezer, ennel tobbet nem varok el tole. Ha annyit kibir, akkor nagyon jo motor!
Azt se tudom miért kell a gs500-at hasonlítani sportmotorokhoz?!

Itthon a H motorokat dicsérik, a régebbi R1-ekre írták, hogy zabálja az olajat.
Zavartan egy ideig CBR600 F4-et az igazi golyóálló.
ja az kemény arra már nem mondaná h zsír
Na igen, azt sem fikázta.

Jah, szegény csak addig olvasta ameddig bejelölte, aztán utána írta a tutit...
De nem ám!
Meg a K5-K6 1000 blokkról sem. :)
A váz probléma meg már orvosolva lett mindenkinek, aki visszavitte. :)

Egyébként ez a cikk a Fastride magazinban jelent meg, gondolom valami GSR-es csávó jelölgette be rajta a dolgokat. :)
Ez ki a rák a képen?
Amúgy a K1-K2 1000-ről nem mond semi rosszat.
Hát nemtudom Cápa. Az enyémben most van óra szerint 48e km.
Sztem több lehet benne, és még mindig nincs semmi baja.
Jó a váltó, a kuplung, a vezműlánc is.
Pedig szoktam páylázni is vele, igaz keveset.
Ezt mar megbeszeltuk. Oda a kuplung, sipol a valto, elegge sipol es zorog a motor (lanc is, szelep is, generator is). Ez nekem epp eleg a "veres torok" jelzohoz.

Lehet, hogy meg sokat elmenne de lehet, hogy holnap feladja. En strapabironak erzem, de csak amiota nalam van mar rosszabb hangja lett (jobban zorog, mint amikor Te probaltad) - tehat annyira megsem strapabiro. ....Es ugye a kaszas nem alszik: 3 havernak volt/van Suzuki GSX-R. K3 1000, K3 750 es 92-es leg-olajos. 50ezer km-t egyik sem birt ki. Tehat joggal gondolom, hogy az enyemnek sincs sok hatra.

Persze nekem ez nem problema, mert februarban teljes blokk general van betervezve, magyaran megy minden tovabb ugy, ahogy mennie kell. Raforditom a penzt es a motor jo lesz.
Ha véletlenül Gödöllő környékén jártok, csatlakoznék... .
Ne keverd más viszkozításúval...
Miért véres a torka? Én nem éreztem rajta, h annyira rossz lenne.
10-40 kell bele az 5-40 vékony
igy van mert fel habzik és fel higul..............olyan lesz mint a vizzzzzzzz
hozzá csak ugyanolyan típusút/viszkozitásút öntsél!