Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a 180/55-el sokkal jobban fordult mint a 190/50 vagy /55-el. 200-al meg nem próbáltam.
Ha az a gumi d211-es Dunlop, akkor a kezelhetőséggel sem lesz probléma
Elfér, csak nem lesz egyszerű ledönteni vele...
srácok 200-as gumi elfér hátul az 1000-en?
Szeva Jocigolyo!
Vaskúi cimborámat érdekelné a vas, de hogy lehet veled felvenni a kapcsolatot?
Sziasztok!

HA tudtok olcsón új arai tükrös plexit, akkor azt szivesen venném! Köszi
Eladó K1-K4-es GSXR-re valo AKRAPOVIC karbon ovál dob,CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436.
még mindig 650 000 a motor. a blokk is eladó belőle külön. az ár alku képes de nem nagyon. kellene a pénz azért ennyi.
Szerintem is 10 körül lehet a reális ára, az is az anyag költség kétszerese (régebben dolgoztam savállóvól). Ha az elsőt elrontja, még akkor se bukott legalább rajta.
Egy sima összekötő csövet 5-6000-ért csinálnak méretre, és fel is teszik neked a kipufogót. Barátiban egy 10 centis átalakító csövet felrakással 2000-ből úsztunk meg legutóbb. Igaz ez debrecen. Akkor a Z1000 sportdobját rakták fel 600-as fazerre. A dobot 10-ért adtam oda
Még eladó a párja. Kivül-belül saválló, összekötő csővel együtt, illetve bilincsek is vannak hozzá.
áll az alku:D
Csörgess meg valamikor, mert holnapra tuti elfelejtem...sorry
Megvehetném Neked karira? Plusz még fizetek egy rekesz sört is.
na emberek akkor licitáljatok, hogy ki csinálja olcsóbban meg nekem:)
Lehet azért furcsa nekem ennyiért, mert nekem vasas szakmám van(csőszerelő), és ez egy marha egyszerű dolog.
Egyedül a cső alapanyagot kell megtalálni, h hol lehet venni jó áron.
Pl a régi motoromhoz csináltam bukókeretet, amihez 4000Ft-ért vettem saválló csövet, és többet ért mint a Givi cucca 40-ért...
A Janó-dob is 30 körül csinálja ezeket.
Csak egy kis adalék.
Bódis Y rozsdamentes 50e és a titán 80e. Innentől fogva sztem nem illik így beszélni mással. Az a jó ha van aki olcsón csinálja, főleg ha még szép is. Egyébként én is hallottam 20 és 30e közötti árat Y-ra.
Elnézést hogy beleugattam.
Szia Attila!
Beszéltük a K5-ös beömlő rácsot hogy van neked.Elküldtem a címem de lehet nem ment át.Mi a mail címed?Vagy dobj egyet légyszi az enyémre az adatlapon rajta van énmeg küldenék zsetont a postára.
Köszi!Bali!
Én nem K7-hez csináltattam, hanem más tipushoz. De keresd Sima Bélát a googleban!
Gondolom azt nekem címezte...
Sztem inkább az a baj, h nálunk ilyen emberek vannak egyre inkább mint te, aki 1 emberen akarja megkeresni az egész havi pénzét, nem pedig segíteni neki, h ne legyen annyira lehúzva...
Nem hszem , hogy bármi sértőt irtam volna...
Üdv. atix83!
Ha 10ezerért tudsz Y összekötőt csináltatni K7-re akkor vegyük fel a kapcsolat és máris rendelnék egyet!
Nem ajánlgattam magam csak válaszoltam egy kérdésre amit feltett egyik fórumtársunk és én válaszoltam rá.Kérlek válogasd meg szavaidat és próbálj meg komfortosan válaszolni vagy kérdezni.Az a baj hogy nálunk ilyen mentalitással vannak megáldva az emberek egyből mocskolódnak és lehurrogják a másikat.
Itt pesten 10 ért csinálták nekem. Mellesleg ha már igy ajánlgatod a munkádat, az lenne a minimum, hogy kitöltöd az adatlapod!