Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mégis van aki szán rá annyit és még örül is mert olcsón megúszta.Igaz egy darab cső de Y-ban ágazik szét és elég sok munka időt vesz igénybe hogy elkészüljön és még hogy szép is legyen.
Ma motoroztál? Nem fagyott beléd a széklet? ..............................ismerős a motorod
Hát nem bírtam tovább.. Ha csak az utcában is de ki kellett hoznom egy körre! Nagyon jólesett.
Az nem kevés pénz egy darab csőért
Rozsdamentes acél az anyaga 30 ezer az elkészítési költsége és a lamdaszondának ki van benne képezve a beépítési helye.De csak úgy tudom elkészíteni ha itt a motor csak az a problem te hozzám 500 km-re laksz.
Hát annyira nem ha az összegre gondolsz,mert 2,2-ért hoztam el! Ha viszont maga a motorra,annak állapotára gondoltál akkor igen,jó vétel volt! Patent állapotban volt és 4600 km-el! 2009. 08-havi,garis még és egy Domokos nevű egyéné volt aki mellesleg valamilyen motorosszalonban dolgozik!
mert lehet tudom kitöl...jo vétel...volt akkor
délpest?
Igen,magánszemélytől Mért kérdezed?
S magánszemélytöl?
De,onnan lett hozva!
Baszott szép a motorod tesó! Látszik Te is vigyázol rá nagyon!
Én hidegben nem merem kihozni, csak az XT-t nyúzom már vagy 2 hete. A pirellik amúgy is nehezen melegszenek be.
Szia!
Nekem 600 van (K7) és a fesszabom volt a hibás (kábel olvadt nekem is) csere után már nem volt gond vele....
Biztonság kedvéért kötözz a hátadra egy porral oltót, ha mész egy kört...
Én is mentem ma egy karikát :)
Gyönyörű száraz idő, napsütés, 2fok... Jöhetne már a tavasz!
a motort nem peströl vetted?ismerös...
Gsxr1000K7-K8 Gyári kipufogódobok ELADÓK! 0km-ert voltak voltak a motoromon! Karcmentesek! Ha vkit érdekel akkor írjon!
Nem bírtuk tovább,mentünk egy karikát!
jaja, én is ennyiért vettem! ma kipróbáltam menet közben is! Felhoztuk a gépeket kicsit járatni, és hát nem bírtuk megállni! Igaz nem sokat,de azért mentünk! Kurva jó a ruha,csak felvenni szar!
Igen, már 2 szezont lenyomtam vele.
150-re volt leakciózva a motorkiállítás ideje alatt.
gondolom te is itt körül vehetted?!
k7 nél az Y ban van a lambda szonda....azt is bele kell varázsolni

vagy fix ellenállással kiiktatni ....
kösz de már postán van egy új
Az igen! Már 2 éve vetted? Mennyi volt akkor az ára?
Én úgy mentem a Superzoone-ba h csak kétrészest veszek. aztán mikor megláttam ezt, azonnal beleszerettem. Felpróbálva is fasza volt, passzolt mindenütt. ott volt én barátnőm is, mondta h inkább ne vegyek egyrészest, de nem hagytam magam lebeszélni.
nekem rohadtul bejött. már 2 éve használom és semmi baja.
felvenni nem egyszerű, de megéri a szenvedést
barátnőm nem díjazza mikor rajtam van, mert zavarja a púp.
de olyan fasza a szellőzése, meg olyan könnyű, h az kárpótol mindenért
Ez a szín a jó az a lényeg ki bassza a paraszt szemét ne hogy el gázoljon a 10 dioptriával meg a kocka ladával ahogy ki ugrat a föld útról.