Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom. Nem arról beszélek. Hanem, hogy akárhova áttételezed a motort ugyan azt fogja mutatni a km óra. Ha 195-nél szabályoz a K3-om 2-be akkor -2, +3-al is azt fogja mutatni.
Többet forog a ZX.
Mivel kihajtásról veszi a jelet így hiába módosítod az áttételt elvileg ugyan azt kell mutatnia. Nekem gyári áttétellel is meg -1, +2-vel is 208-nál szabályoz 2-ban. (Vagy 205?) Szerintem.
Vegyél akkor K6-ot. Picivel drágább, mint a 2005-ösök, azoknál szerintem már nincs vázhibás, és szebb is, mint a fiatalabb gépek
Utcára egyik se való, de én is ott használom.
nekem is k3 van és nem megy 2kilót kettesben, hamarabb leszabályoz... és biztos Viking is megnézte a k4-en
ott tényleg lehet áttételmódosítás vagy vmi.
http://totalbike.hu/tesztek/gsxr1000/

és mennyi különbség van 1000-es évjáratok között, íme 1 kép...
Jóóóó reggeeeelt!
Persze.
Csalós órával, leáttételezve.
jövöre jön csak az uj ezredes
S tol ám ugy alul és középen is hogy jujjjjjj.Ezért is szerettem bele az ezredesbe.
csak 190et?kettöben?Az enyém anno a k3 as 200at....2 ben.
Tudatosan megyünk mocizni direkt azokon az utakon ahol lehet menni vagy ha van alkalom ki a ringre de nekünk jó minden csak menjünk már
Mi nem vicces aszt nem értem, ja egyébként 200alat szédülök honét tudtad magas a vérnyomásom nem vicc
Tényleg vicces.
Mert te 200 alatt szédülsz és csak neked olyan utakat tartanak fent, ahol folyamatosan tudsz repeszteni.
Köszi, semmi gond. Tavaszig van időm filózni ill. majd függ az eladó daraboktól
Ja te dugóban motorozol
Egyesben 150-et megy, kettőben 190, a többit nem is mondom.
NEM lehet közúton felső tartományban használni, hacsak nem szeded ki a váltóból az egyes kivételével az összes fokozatot.
Mi az alsó tartomány nálad
Gyakorlatilag pályán kívül mindenhol alsó- vagy középtartományban mész egy GSX-R1000-rel.
Ez közelítőleg jó lesz tán.
Mire akarod használni egyáltalán alsó tartományban az 1000 mocit közértbe járni.
Hála az égnek AGO-AGO
Scotty,

Megnéztem az adatbázisomat, de sajna nincs benne K5-ös széria, igy nem tudok felrakni ide összehasonlítást!