Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most jól összezavartatok Sok összehasonlítási alapom nincs, de a K5-ben az tetszett a legjobban, hogy gyakorlatilag már 2000-es fordulattól húzott, volt nyomaték és élveztem vele a lassú gurulást is. Hogy felül erősebb 5-10 lóval az annyira nem érdekel, nekem fontos, hogy alul is nyomatékos legyen és mivel olvastam, hogy a későbbi szériák ugyan felül jóval erősebbek, de alul kevésbé. Ezért kérdeztem, hogy ez igaz-e
ghoostrider,

Hogy a picsába ne lehetne kihozni.... 208.9-et csináltunk már.
Asszem két éve csináltuk, azóta használják és semmi baja!
http://www.agomotors.hu/websho...
Na?
janciiiiiiiiiiii
kezelhetöség cimbora..............futomü...........fejlesztés..............azzal nem lehet versenyezni.........Bár ki-ki véleménye....................lehet elfogultak vagyunk............
Ha Ago belővi pl egy pc vel akkor a 2005 ös is jól adagolható....
Ago 210 lovat elö lehet csalni a k5 böl.....te hogy állsz a dologhoz?
Arany közép út K7
de a k9 már..........kezelhetöbb...........igaz a k5 se piskota..........nem?
Nekem K5 van,meg van K9 is, érezni a különbséget de ez nem mérhető milliókba.Mert ha azt nézzük,hogy 1,2 ért van jó K5, K9 meg 2,7 akkor nyilván való hogy annyival nem jobb az új mint amennyivel drágább.
Rajta várom
Tibi rakott be egy összehasonlítást valamikor a fansra ahol a K7 mindent vert.Majd mindjárt előszedi..
Én is szeretlek titeket...
ez pénz függö nem?mester............
S eltalált tipus.........
ennyi................
Ne is latsalak itt meg még egyszer
Én K5-K6-ot vennék, mert az jobban tuningolható...
Itt nincs széria mindbe van valami játék mi szériáról beszéltünk
nem nagy áttörés a k7 a k5 höz képest...........a k9 már érzékelhetöbb.......De megvároma k12-t......s goooooooo
a k5 alul erösebb.......mindnél.......a k9 már érzékelhetöen jobb fejlesztés.....nagyobb ugrás mint a k5-k7 ......Ennyi...Sorry ha beleugattam.Gixer forever........
Igazán érdekelne, hogy ezt honnan veszitek.
Ha megnézitek például Agó honlapján a lóerőlistát, a felső néhány (nyilván erősen faragott) blokkot kivéve ugyanazt tudja a K5-6 és a K7-8. Főtengelyen 180-190 lóerő között szórnak.
Na legalább valaki ért hozzá nem akartam én mondani mert nekem is k7 van és azt mondták volna hogy elfogult vagyok. Pedig tényleg az vagyok a legjobb motor amin valaha ültem az tuti
Ami a K7 mellett szól,hogy fent jóval erősebb mint a K5,de még a K9től is erősebb.A futóműve is jóval jobb mint a K5nek.