Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A K7 egy újabb fejlesztés szerinted rosszabb mint a k5 ne hülyéskedjünk már akkor senki se vet volna K7185le csak k5 178le.De kinek a Pap kinek a paplan.
Ha-ha, egy újabb krónikus fertőzés,úgylátom! . .
Egy K5-t próbáltam , így jött a szerelem Csak megfordult a fejemben, hogy érdemes-e több pénzt adni egy K7-ért. De ezek szerint nem.
Ráadásul a K5 könnyebb is. Bizonyos szint felett az a legdrágább tuning
Ha rám hallgatsz K5-K6-ot veszel! Gondolom 178 paci elég, 5 éves motorokból nem lehetetlen egy jót találni.
Igaz!
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy a K7-es széria menet tulajdonságokban mennyire különbözik a K5-től? Igaz az, hogy alacsony fordulaton a K7 kevésbé nyomatékos, mint a K5?
Kösz a gyors választ.Még agyalok mi legyen.
Na ezt jól le irtam. Nem félre érteni!
Helló!A faridom most kelt el csak az üléstakaró van meg a kepesmotoron 50e hirdetem a 2 oldalidomot de fórumosoknak 45e.
Szia!
A 2 oldal idom,és a farok idom mennyi lenne?
Hali Janika108-at biztos érdekli a dolog.
Még az lenne a kérdésem,hogy ha betennék egy K&N légszűrőt, azt utánállítás nélkül nem úszommeg mi? (gondolom én )
OK,köszi
Nálunk ezek vannak, ettől még máshol lehet kisebb :)
Köszönöm!
Tavaly már lecseréltem a 17-es gyárit 16-osra,hátra is került pár foggal nagyobb,de szeretnék 15öst előre. December elején kaptam ajánlatot 15-ös elsőre 4000 ft körüli áron.Tehát vagy elnézte a kolléga vagy ...... nem tudom
Helló!
Eladó SUZUKI GSX-R 1000 K4 idomok és tank.
A tankom 2 apróbb horpadás van nem lyukas javítható!
2 oldalidom nem töröttek a jobbos idom enyhén karcos a balos hibátlan!
Faridom hibátlan!
Üléstakaró hibátlan!
A fejidom elkelt!
Ha egybe viszed az ár olcsóbb!
Na sajnos csak 16-os van :( Illetve 16-17-18 van belőle :(
Dobnál egy mailcímet, vagy mailben ezt a kérdést? Az enyém az adatlapomon. Megkérdeztem már, csak el fogom felejteni hol kérdezted :D
Azt megköszönném.
Hello!
A sima 20.000Ft, a RACE 25.000Ft.
15-ös lánckerekem egyelőre nincsen. Utánanézzek?
Hello Peti!
K9 1000-hez mennyiért tudsz K&N légszűrőt?
Szintén ehhez a típushoz 15ös lánckerék előre mennyi lenne?(530)
Szintén :)
Hát ennyiért nincs, de 20 helyett azt is tudom adni 16-ért.
ugyanaz
K1 1000-hez is érdekelne?