Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, igen. érkezés 6:30 ház előtt. Szerintem nem lehetett több az autópálya 1 óránál.
És még maradt a tankban több mint 1 liter.
banyek! részvét és jobbulást!

A többieknek igaza van! A lényeg, h még itt vagytok!
sebaj, így max hamarabb lesz hayabusád.. :)
Na akkor helyesbítek.

Vámospércs start 17:00, 5 km melegítés, utána debrecenig max 90, mert szar az út! Debrecenben tankolás + cigi, M35-ig max 110 km, mert városban nem baromkodunk.

M35-ön pedig elkezdtem menni.

Ez az út nekem bő 250 km volt, azt nem tudom, hogy csak az autópályás rész mennyi idő volt.

Az órám kicsit csal, a fogyasaztásba beleszámítottam. Egyébként ha óra szerint mérném a fogyasztást, kijött már egyszer 4,5 Literes fogyasztás is... na az már tényleg irreális.

Na dehát mind1 is. Ennyit eszik az enyém.
Köszi mindenkinek az együttérzést,ez van.....
Uhhh bammeg!
Jobbulást,örülök,hogy így megúsztátok....
Hát azt kemény lehetett átélni.
Még belegondolni is rossz...
Boldog szülinapot nektek és fel a fejjel

a motor miatt pedig kárpótlásul remélem a biztosító megvigasztal egy yoo kis összeggel
Valakinek K5-6 ra? Lámpának a helye kivágva, fényezett, kicsit kopott itt-ott de zsir. 50e komplett.
fuckkkkk----hope you are ok
Nekem K1 van, meretileg majdnem akkora, mint a 9-es, elferek rajta es ugy egyaltalan szinte minden tekintetben kis kulonbseg van kozottuk, de csaknem minden a K1 javara. Nagyon orulok neki es elvezem minden percet vele, megha van is par dolog, ami a ZX-9R-ben jobban tetszett. Pl. jobban tetszett az eroleadasa, hiaba gyengebb. Jobban tetszett a stabilitasa, kenyelmesebb volt es tenyleg kevesebbet evett, meghozza SOKKAL kevesebbet (karburatoros letere). Nekem a 7 liter sztem csak alom, 10-eket csapatok be vele. Elvittem a Prop-Techhez, beszeltem a sracokkal. Egyreszt Veled ellentetben megnyugtattak, hogy ez nagyonis strapabiro motor, masreszt biztositottak arrol is, hogy meg tudjak oldani, hogy meg tobbet fogyasszon, kisse Ninjasabb karakterisztika erdekeben. Sok oromet hozza Neked!
Köszi tudom tegnap voltunk nálad 3man csütörtökön megint megyünk.
Köszi.
Boldog születésnapot. Tiszta szívemből kívánom, és örülök, hogy nem történt nagyobb bajotok!
oké
Igen, melózok. Felhívlak innen nemsokára, ha jó...
Hívtalak pár perce,melózol?
Testileg és lelkileg is gyógyulást a Marcsinak, és neked Barátom.
Köszi mindenkinek a jókívánságokat, nem lesz többé motor, itt az új szülinapom!
Kicsit szétszóródtunk kb 15 méteren párommal, én az árokban kötöttem ki,letéptem a kesztyűt-sisakot,üvöltöttem,először szitkozódtam,majd a párom nevét kiabáltam, körülnéztem,de sehol nem láttam,kúsztam másztam,megtaláltam az árok szélén hason fekve,nem mozdult,benéztem a sisakplexin,a szeme csukva.....beszartam nagyon,néhány másodperc,és megmozdult.....
Nem kívánom senkinek ezt az érzést.....
Szomorú egy eset , de a lényeg ti "jól" vagytok
A motor meg
keresd kutyát! Ő tud sportlégszűrőt óccsóéé..
Basszus Cimbi! Nagyon sajnálom a dolgot! Nem semmi,durván néz ki így a kép alapján! Lényeg,hogy Nektek nem esett komolyabb bajotok! Fel a fejjel!
nem 5 literre gondoltam, 7-ből szeretnék kijönni nyugis motorozással. Tehát max fél gáz, fordulat 8000 alatt, 1 személy
Sajnálom! Tudom milyen érzés engem 19.-én vasaltak ki a zebrán
Gyerekek tud valaki gsx-r k7 1000 hez prop tech et meg sport szűrőt SOS.SOS.SOS:Ja ócsón.