Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cápa kb. annyival jobb a k6 a zx10-től, mint amennyivel a 10-as jobb volt a 2002-es kilencestől. Eddig nagyon tetszik leszámítva szélvédelmét.
Köszi, remélem neked is beválik a gixxer, és kevesebbet zabál, mint az enyém.
A régebbi gixereket sokan köpködték, remélem ennél már a titán szelepek és a többi változtatás tartós motort csinált belőle.
Külföldi fórumokon nagyon dícsérik
Fuhh, ha ezt a képet mutatja nekem valaki, biztos azt mondom, hogy túlélő zéró
Egyik ismerősöm haverja is így zárta a szezon utolsó motorozását csak sajna ő nem volt ilyen szerencsés
De jó hallani, hogy nem lettünk kevesebben , mihamarabbi gyógyulást
Van. 25 a pár indexekkel!
Megusztátok és ez a lényeg! Jövőre meg ugyis veszel egy K9-et...
Jobbulást Nektek!
Nagyon sajnálóm ami veletek történt jobbulást, hála ISTENEK ennyivel megúsztátok remélem ezt a nem ülök mottóra baromságot elfelejted sokszor már de az idő gyógyír és mindenki vissza ül idővel.
Sziasztok! GSX-R 1000 K5 eladó jobbos-balos visszapillantó párban valakinek esetleg lenne?
Uhh ! Örülök, hogy megúsztátok komolyabb baj nélkül!
Ne használd.
Valamit valamiért....
Aaaaa, hello Sedu! Le vagyok maradva, most olvasom csak, hogy Te is eladtad a lelked. Ugy fest mi ketten uldozzuk egymast a forumokon par honap atfedessel mindig. Sok oromet a gixerhez! Neked jobban tetszik, mint a ZX?
Vasszus... Jobbulast!
Legalább elismerte?
Zártam a szezont,meg a motorozást is!
Könnyen ott is hagyhattam volna a fogam,és ráadásul másodmagammal voltam,mindketten húzódásokkal,zúzódásokkal,kis agyrázkódással megúsztuk,mindössze a kisujjam tört el.

Úgy is kérdeznétek,így leírom.....lakott területen kívül,főútvonalon haladtunk,előttem motoros társam,nyugodt,túrázós tempó két személlyel,jobbról egy kis útról érkezett egy autós,cimborát még elengedte,engem nem vehetett észre,kicsorgott elém,láttam megtorpan,így gondoltam balról kikerülöm,ő pedig úgy gondolta nagy gázzal kitér az utamból,de pont az én menekülési útvonalam választotta....
Szia Oszi! Tegnap hivtalak - nem vetted fel - a csavar ugyben. Gondoltam elmotorozom Hozzad es elhozom oket, hogy ne maradjon a nyakadon. Jovo het esetleg? Hatha jo ido lesz...
Sziasztok!
K5-6 1000 hez való benzinpumpát keresek, árral! THX!
Mert neked 4 darab kell előre, és 1 hátra ezért drágább mint nekem volt.

Titánból:
Szettben(előre és hátra): 18000Ft

Savállóból:
Szettben(előre és hátra): 14000Ft
Átküldve, de a lambadás címedre, mert a citromail egy szar...
Nekem is 7-et eszik. Ha nagyon játszósra veszem a dolgokat, akkor 8-at...

Amit Micky írt Helicoil, az tényleg jó. A régi blokkom olajkarterjét avval raktam körbe!
Írtam...
Ja egyébként a bratyóm is hasonlót követett el. Én még megpróbálnám alu vagy réz alátét beiktatásával is.
Én ilyennel dolgoztam már és meggyőzőtt! Nemtom neked ez jó-e . Ha felfúrod más leeresztő csavar is kell nem? Az meg ugye mágneses.http://www.tar.hu/helicol/heli...
nekem 7-et eszik és ebbe van +200 hegy-völgy országút, sztem jó :D

más
ma kicsit megszoptam az olajcserét. a leeresztő csavar kiszedte a menetet a blokk aljából ... javaslat a javításra? nekem a nagyobb menet belevágása jutott eszembe. valaki találkozott már ilyennel? ne habozzatok az ötletekkel :D
A fogyasztásos dologgal kapcsolatban csak a annnyit szeretnék írni,hogy akinek fontos,hogy 5 litert egyen az 1000-es gépe,az vegyen inkább dízel 2-es golfot.Azzal nem lehet nagyon meghosszabbítani a farkad,viszont keveset eszik
Igen kölcsön.Irj egy mailt,és megbeszéljük a részleteket a másik dologgal kapcsolatban is.
Ez pedig ennyi! A Te adataid az érdekesek szerintem! 300km? Én a 600-al nem tudtam annyit elmenni,nemhogy az 1000-el! Álomvilág! Ez ilyen! Tisztában voltam vele, és egyáltalán nem bántam meg,mert azt az érzést amit egy 1000-es ad, az nem hasonlítható semmihez sem!
ha van kedved küld át nekem is a képeket, a mailem az adatlapomon.