Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De utána még gyorsultál mi?
Suzuki FI Tuner Pro AKCIÓ!

- Suzuki FI Tuner Pro készülék
- Beszereléssel
- Komplett fékpadi beállítással (11 gázálláson 500 fordulatonként)
- A végén egy teljesítmény-mérésselt

Akciós ár: 60.000HUF

Suzuki FI Tuner Pro:
- Injektor hangoló
- 11 gázálláson
- 500 fordulatonként
- 3 térkép kezelése (MAP1, MAP2, Zero Map)
- összes injektor vezérlés
- majdnem az összes injektoros suzukiba kompatibilis
- egyszerű beszerelés
- kicsi, kompakt méret
- legjobb ár/érték a piacon
- 5 év garancia a készülékre
nem, elszakadt a láncom 300-nál és oda csapta fel a hátsó lánckerék.
Hibátlan állapotú 4 csavaros akrapovic titándob, 47 cm-es palásthosszal, 55 mm-es átmérővel eladó! irányár:70.000 ft, minimális alku belefér! megfelelő átkötővel bármelyik motortípushoz alkalmas!
Akko jóvan akko. Köszi
Sztem ugyan akkora, mert a 750-esé is stimmel hozzá...
Hali!
Tudja valaki,hogy a szívlámpás 1000-es fejidoma ugyanakkora mint a 600-asé.
A farokidom alján a karc ugye nem az 1kerekezésből van ott?
GSXR 1000 K3 K4 komplett kék-fehér idomszett eladó!
-Gyári Fejidom
-Gyári Első lámpa
-Gyári Plexi
-Gyári Oldalidomok
-Gyári Farokidom
-Gyári Üléspúp
-Gyári Csavarok
-Tank borítás színre fújva (a tankot nem tudom adni)
Mind karcmentes, és gyári cucc!
Kompletten 150.000,-

Eladók még:
GSXR 1000 K3 k4 törött cuccai:
-hűtő
-idomok
-légbeömlők
-első-hátsó lámpák
-első felni
-leömlőcsonk
Nem javíthatók, biztosítózni jók!
Kompletten: 20.000,-
én kérek elnézést .-)
eladó a K4 1000-esem, ha valakit érdekel.

2004 december 28-i első forgalomba helyezés

~30.000 km van benne, de átírhatom kevesebbre is ha valakinek az a fontos, a szervízkönyv is üres még, mivel a saját suzuki kereskedésünkben szervizeltük, de beírhatunk bármit ami tetszik, magyaroknál nem az állapot a fontos, hanem a hihetetlenül kevés km :-)))

radiális főfék elől, farokidom alján van pár karc, többi idom sértetlen, vázon semmi hiba, első telókban friss olaj, duplarugós szimeringgel, adom hozáz a gyári dobot + áttételt és egy titán csövet is + rövid áttételt. új lánc, lánckerekek. pupos plexi + gyári

ára 1 misi körül, e természetesen alkuképes

info@streetfighter.hu
nagyon okos ötlet, szerintem rögtön jelentsd be a rendőrségen is, hogy az alvázszámot készülsz átütni egy lopott vázon, ha már az internetre kitetted :-))) biztos tolongani fognak nálad erre a hirdetésre a kopácsolósemberkék, mert ők is nagyon szeretnének veled együtt ülni pár évet....
hello. nekem van egy törött balosom, a váz felőli része rendben van, ha érdekel mondj rá valamit. e-mail, msn adatlapon. hétvégén tudok küldeni képet róla. esetleg van itt 7000-ért pár, ami nem tudom milyen lehet.
...beszámolom a te bringád is
csak-csak le kellett tömöríteni,nagy volt ide........
egy jobb felbontású kép,amin látszanak a részletek
Üdv!
Ha rengeteg pénzed van,amit persze a motorod mellé oda is adsz,viheted a K7 ezredest
Helló olyan kérdésem lenne hogy valaki nem e tud segiteni nekem olyan problémám lenne hogy egy suzuki gsxr1000 alváz lenne amit ki szeretnék cserélni a mocimban mert megsérült de az új ára nagyon drága éss lenne egy használt 2000km-es csak sajna nincsenek meg a papirjai hogy esetleg valaki tudd e segiteni ebbe nekem szám variálás stb ugy értem vagy más módon:)).... ha igen itt tudunk beszélni róla bővebben..
email:szabo1985@freemail.hu
msn:szabo1985@freemail.hu


nagyon szépen köszi
Sziasztok! Hátha valakinek aktuális:) http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Keresek '01-02-es GSX-R-hez levegőbeömlő csövet! Sérült érdekel a vázhoz közeli oldal kb. 5cm-es ép rész legalább kellene. Nemtom csak sejtem, hogy a 750-esé is ugyanez igaz? Mert akkor felrakom oda is. Ja és occó érdekel
Tévedtél. Van otthon vagy 100-darabom.
Nemtom, csak úgy beraktam...