Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi antikrumplibogar! Igaz, hogy ez egy Kawasaki ( ), de fogadjuk el egy lehetseges jo megoldasnak. : ] Szep vas!
MRA.
Nekem azok tetszenek, amelyeken jo nagy kupola van es oldalrol nezve csaknem egyenes a kupola alkotoja.
nézz szét még azért elég sok plexi gyártó van....
A variaciok tarhaza kifogyhatatlan:
1. Rosszul emlekszem es nem Puigot vettem a Ninjara.
2. Puigot rendeltem, de atb...tak es kispari szart adtak.
3. A Ninja plexije ennyivel vekonyabb a Gixerenel.
4. ....

Megneztem a Tiedet. Nem rossz. Asszem ennel maradok.
Van két tükröm,de ha jól emlékszem már nem behajtós egyik sem /kikopott,kicsit mozgott,ki lett nyomva ragasztóval/
Nem tudom mit kérhetnék érte,ha érdekel rukkolj elő valami ajánlattal
Hy Georg72!

Szerencsére egyik sem, csak vettem egy másikat az enyém mellé ami pályaidomos és azt szeretném utcaira alakítani.

azért köszi az érdeklődést ;)
nekem Puig van, de hogy vastag lenne az anyaga?
fele, vagy egyharmada a gyárinak, nekem nem hullámos de attól még lehet hogy kisipari...
Ja igen emlitettuk is. Nekem is ilyen van, de azt hittem ezt szimpla bubisnak hivjak. Ez nem jo nekem. Olyat szeretnek, aminek szelesebb a kupolaja. Puig es Zero Gravity-val szemezek. A Puignak jo a formaja, de eleg silany a kivitelezese: vastag az anyaga es hullamos az ive, napfenyben latszik, hogy kisipari szar. Volt olyanom a Ninjahoz. A Zero Gravity-t nem ismerem, de tetszik. Csak lehetne kicsit meredekbb az orrszoge.
Nekem pl duplabubis van. FFabri típusú, amint láttad is...
Akinek magasitott vagy duplabubis plexije van (K1-K4-ig), dobhatna fel kepeket rola. Nomeg irja oda, hogy milyen tipusu pexi. Oldalrol fotozva erdekel elginkabb. Ezer koszonet!
Tegnapelott ugy ertem haza, hogy mar nem volt fek se elol se hatul. Elol a ferrodo hianyzott, hatul kiforr az olaj. Azonnal elkezdtem nezelodni, kerdezoskodni, de mint mindig, rendszerint mindenki mast mondott. Vegulis a legegyszerubb megoldast valasztottam. Felhivtam a Prop-tech-et, hogy ajanljanak valamit. Ezt ajanlottak - mert nyilvan ezt tudjak beszerezni. Nem torok palcat olyasmi felett, amit meg nem probaltam. Az EBC-t mindenki dicseri, de mivel bemelegitos, nekem nem lesz jo. Nem szeretem, ha tolodik a munkapont. Akkor inkabb ne fogjon annyira.
Bocsi. Majd legközelebb időben kezd el kérdezgetni a dolgokat, mert itt elég lassú a reakció.
Mert a tapasztaltak kicsit lassan valaszolnak.
Nem baj, akkor jovore kap masikat. Ez valami esobetet elvileg, oszre csak jo lesz.
Nem hallgatsz a tapasztaltakra...
Keso banat, mar megrendeltem a Prop-Tech-nel. Majd meglassuk milyen. Supermotoba, MZ-be jo volt.
Ezt a tipust nagyon olcsón tudom! Kár hogy egy kalap szart se ér...
Sajna most nem jó, a múlt héten voltunk Egy kicsit odébb Bojnicén...
Goldfrent inkább kihagynám... Annyi erővel AP-Racing-ot is vehetnél. Olcsó, cserébe nem fog és jól kopik...
Hali REXXIG.
Mi történt?
Odaverted vagy elütöttek?
Egyben vagy?
Elég szép kis lista!
Bocsanat, Goldfren S3-t akartam irni. Koszonom. Korulnezek meg, de ma mindenkeppen rendelni akarok, mert all a motor.
brembonak sokan dícsérik az utcai betétjét, azt is tudom ajánlani. Én a félig utca félig pálya brembo betétet használom, az is jó..
Ala kell rakni egy fel-menetnyi alatetet a csavarfejnek, hogy meghuzva a tengelyecske masik oldala kopjon tovabb es igy meg lehet duplazni az elettartamot.
Utananeztem, mar nem vagyok biztos abban, h az EBC HH-t akarom. Amennyire olvasom az nem felel meg annak a kriteriumnak (amit leirtam!), hogy ne kelljen melegiteni es ne legyen visszahuleses problema. A kemeny betet felmelegiti a tarcsat es amikor jol felizzott es kilagyult, akkor harapja. Nyilvan jol fog, de egy fekbetet ne egye meg a tarcsamat es fogjon hidegen is. Inkabb valami nagyon puha kene. Goldfren-Ferrodo S33. Most ezt keresem.

Szerintem az utca vagy palya tok mindegy, ha sportmotorozik az ember, maskulonben mi ertelme a sportmotornak? A mostani olajat is (amit 2 hete toltottem a motorba) kozuton fekeztem ki belole. Kiforrt, mint a bableves.